Konkurs je istekao.

Regruter

Pro-Monting d.o.o.

Subotica

07.08.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća. Tvrtka je članica grupacije sa središnjicom poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata u inozemstvu, tvrtka se ističe uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu AAA+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu suradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno poduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji: REGRUTER

Opis posla:

  • definiranje, dizajniranje i provedba cjelokupne strategije zapošljavanja
  • razvijanje i ažuriranje opisa poslova i specifikacije posla
  • priprema i objavljivanje oglasa za tražena radna mjesta
  • telefonski, elektronski, osobni kontakt s kandidatima
  • privlačenje kandidata pomoću baze podataka, društvenih medija
  • provođenje referentnih i pozadinskih provjera kandidata
  • selekcija – filtriranje kandidata za otvorene pozicije
  • obavljanje intervjua s kandidatima
  • kontinuirano istraživanje tržišta i kanala regrutiranja

Uvjeti:

  • iz grada Subotice ili neposredne okoline
  • SSS/VŠS/VSS
  • EU pasoš
  • traži se vrijedna, staložena, komunikativna osoba sklona timskom radu
  • dobre komunikacijske vještine (ljubaznost, komunikativnost, strpljivost)
  • odgovornost, pouzdanost, lojalnost
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad od kuće
  • Prijava u Republici Hrvatskoj
  • Ugovor na određeno

    • Kovinska 4a Zagreb, Hrvatska

    Direktan link do oglasa