Konkurs je istekao.

Retail Trainer

Triple Jump

Beograd

21.02.2019.

Kompanija TRIPLE JUMP GROUP, svoj portfolio proširuje još jednim franšiznim zastupanjem SVETSKI POZNATOG BRENDA U OBLASTI KOZMETIKE, THE BODY SHOP. U daljem cilju ekspanzije poslovanja i potrebe za proširivanjem postojećeg tima, u potrazi je za motivisanim i ambicioznim kandidatima za poziciju:

RETAIL TRAINER

Beograd

Opis:

Retail trainer aktivno sprovodi programe obuke svih članova tima, podstiče prodajne veštine zaposlenih u maloprodajnim objektima u cilju dostizanja maksimalne posvećenosti prodaji proizvoda i njihove implementacije na tržištu. Direktno o svom radu izveštava Brend Menadžera i direktora ogranka. Spremnost na putovanja u inostranstvo, odlazak na obuke i njihovo dalje sprovođenje u lokalnom timu, adekvatno predstavljanje i plasiranje proizvoda i aktivističke misije brenda The Body Shop, neophodno je za poziciju na koju se aplicira.

Obavezni uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Visok nivo znanja engleskog jezika (usmeno, pisano)

Opis glavnih zaduženja:

  • Obuka i motivacija celog tima: poslovođe, zamenika, prodavaca
  • Efikasna edukacija zaposlenih
  • Stalna komunikacija sa partnerima u inostranstvu i odlazak na dalje usavršavanje i pripremu za buduće obuke, koje dalje sprovodi u timu

Potrebne kvalifikacije i profil kandidata:

  • Umeće postavljanja ciljeva i određivanja prioriteta
  • Napredne prodajne veštine
  • Veštine komunikacije i sposobnost vođenja i motivisanja tima
  • Prihvatanje Brenda i sposobnost prenošenja njegove misije
  • Usmerenost ka timskom radu

Radno iskustvo u beauty & makeup (kozmetičkoj) industriji smatra se prednošću.

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume, možete poslati svoj CV sa naznakom pozicije za koju se prijavljujete, elektronski.

Molimo kandidate da svoje prijave pošalju najkasnije do 21.02.2019. godine.

Unapred zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenjem u našoj kompaniji.
Biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

    Konkurs je istekao.

    Triple Jump Group

    • Milutina Milankovića 7g, Beograd, Srbija
    • PIB: 103899861

    Direktan link do oglasa