Konkurs je istekao.

Rukovalac auto-dizalicom

Konstruktiva d.o.o.

Beograd, Kanjiža

20.09.2019.

Preduzeće “KONSTRUKTIVA” doo je porodična firma u kojoj se više od decenije uspešno grade kvalitetni projekti, tim posvećenih saradnika i dugoročni odnosi sa investitorima. Uža specijanost su radovi u oblasti hidrogradnje, a pored toga izvodimo građevinske radove u oblasti visokogradnje i niskogradnje.

Više informacija o firmi možete naći na www.konstruktiva.rs.

U skladu sa planovima proširenja poslovanja, potrebni su nam kvalitetni kandidati zainteresovani za rad na poziciji:

RUKOVALAC AUTO-DIZALICOM

Opis posla:

  • Upravljanje auto-dizalicom
  • Prenos oplate na gradilištu i vođenje računa da ne dođe do oštećenja
  • Provera ispravnosti vozila i obaveštavanje o kvarovima i nedostacima
  • Redovno održavanje vozila

Uslovi:

  • 2 godine radnog iskustva
  • Spremnost na terenski rad

Rok za konkurisanje: 20.09.2019.

Prijavu sa kratkom biografijom poslati elektronskim putem ili na telefon

    Konkurs je istekao.

    Konstruktiva doo

    Preduzeće Konstruktiva doo je građevinska firma u kojoj se više od decenije uspešno grade kvalitetni projekti, tim posvećenih saradnika i dugoročni odnosi sa investitorima. Uža specijanost su radovi u oblasti hidrogradnje, a pored toga izvodimo građevinske radove u oblasti visokogradnje i niskogradnje. Više informacija o firmi možete naći na www.konstruktiva.rs.

    Direktan link do oglasa