Konkurs je istekao.

Rukovalac postrojenja šredera

Centar za reciklažu d.o.o.

Beograd

29.03.2018.

CENTAR ZA RECIKLAŽU d.o.o. je vodeća regionalna kompanija za sakupljanje, preradu i promet metalnog otpada, kao i unutrašnju i spoljnu trgovinu.

Poseduje validne dozvole za zbrinjavanje metalnog otpada (za sakupljanje, transport, skladištenje i tretman otpada). Takođe, poseduje međunarodne sertifikate koji garantuju kvalitet poslovanja u tri oblasti: ISO 9001 sistema menadžmenta kvalitetom, ISO 14001 sistema životnom sredinom i OHSAS 18000 zaštitu i bezbednost na radu.

Zbog povećanog obima posla u regionalnom centru Beograd, potreban je radnik za poziciju:

Beograd

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme tehničkog smera
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Opis posla:

  • rukuje postrojenjem šredera (usitnjavanje i separacija otpadnog lima, školjki i dr.) preko komandnog pulta i prati funkcionisanje preko komandne table
  • proverava ispravnost funkcionisanja svih sklopova postrojenja
  • stara se o tehničkoj ispravnosti i pravilnom radu postrojenja šredera
  • savesno i odgovorno obavlja poslove prema radnim uputstvima i uputstvima proizvođača opreme, mašinama, te pravilnicima zakona o zaštiti životne okoline, zakona o bezbednosti i zdravlju na radu i zakona o zaštiti od požara
  • blagovremeno obaveštava šefa placa o svim potrebama i stanju rezervnih delova i potrošnog materijala za nesmetano sprovođenje proizvodnog procesa
  • izveštava poslovođu ili šefa placa o stanju postrojenja šredera i o eventualnim kvarovima ili problemima u radu koje je primetio
  • izveštava nadređenog o kvalitetu izlaznog produkta proizvodnog procesa
  • učestvuje u aktivnostima održavanja i popravci postrojenja
  • učestvuje u radnjama svakodnevnog, redovnog i vanrednog održavanja, kontrole mašina i opreme i pismeno izveštava neoposrednog rukovodioca o istom

Nudimo:

  • redovna primanja
  • mogućnost razvoja u zdravom i profesionalnom okruženju

Rok za konkurisanje: 29.03.2018.

    Direktan link do oglasa