Konkurs je istekao.

Delatnost MINI PANI d.o.o. je proizvodnja i distribucija duboko smrznutog peciva u sklopu franšiznog sistema, koji je osnovan radi pečenja peciva u prodajnom prostoru partnera – primaoca franšize.

MINI PANI se nalazi u samom vrhu pekarske industrije na tržištu Srbije.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Rukovodilac Direkcije održavanja

Subotica

USLOVI:

  • VI/VII stepen stručne spreme mašinski ili elektro inženjer, mašinski ili elektro tehničar;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine;
  • Zdravstvena sposobnost;
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Obavezna sanitarna kontrola na svakih 6 meseci.

OPIS POSLOVA:

  • Koordinira i kontroliše rad Direkcije održavanja;
  • Organizuje i koordinira poslove na redovnom održavanju instalacija, mašina i druge opreme koja se nalazi unutar i van dela proizvodnog pogona i vodi evidenciju o izvršenim poslovima održavanja;
  • Organizuje i koordinira poslove na održavanju zgrada i drugih poslovnih objekata društva;
  • Pribavlja potrebne uslove gradskih službi ili javnih preduzeća u slučaju da poslovi remonta ili ugradnje nove opreme to predviđaju
  • Vođenje dnevnih, nedeljnih i mesečnih evidencija u skladu sa zahtevima posla i upravljačkog sistema;
  • Materijalno je odgovoran za kvantitativno i kvalitativno stanje zaliha, o čemu podnosi izveštaj na zahtev rukovodioca;
  • Stara se o higijensko-tehničkoj ispravnosti robe, materijala, proizvodne i neproizvodne opreme;
  • Sastavlja spisak nekurentnih rezervnih delova;
  • Kontakti sa servisima i kontrola izdatih računa za usluge;
  • Kontakti sa dobavljačima goriva, maziva, rezervnih delova i ostale opreme;
  • Odgovoran za izradu planova preventivnog održavanja kompletne opreme;
  • Pismeno obaveštava neposrednog rukovodioca o uočenom stanju i potrebi kapitalnog remonta, zamene ili ugradnje nove opreme ili instalacija.

NUDIMO:

  • Izuzetno stimulativnu zaradu;
  • Mogućnost profesionalnog razvoja;
  • Stabilan posao.

Prednost za kandidate predstavlja znanje mađarskog jezika.
U proces selekcije ulaze i kandidati sa prebivalištem van mesta za koji je konkurs raspisan.

Rok za konkurisanje: 18.08.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.