Rukovodilac HR sektora

Albon Engineering & Manufacturing d.o.o.

Ruma, Industrijska 94

27.10.2020.

ugovor puno radno vreme

Privredno društvo Albon Engineering&Manufacturing d.o.o., Dositejeva 31, Šimanovci, raspisuje konkurs za radno mesto: Rukovodilac HR sektora.

Opis poslova:

  • Organizuje rad službe ljudskih resursa
  • Vrši praćenje zakona i promena zakonskih propisa iz domena radnih odnosa i pravovremeno informiše menadžment u cilju implementacije u procesu rada
  • Predlaže izmene i sprovodi procedure u službi ljudskih resursa
  • Planira potrebne radne snage i organizuje proces regrutacije
  • Organizuje stvaranje baze potencijalnih kandidata u cilju planiranog ili interventnog angažovanja radne snage
  • Vrši komunikaciju sa službom za zapošljavanje i ostalim izvorima kadrova
  • Vrši učešće u procesu selekcije kandidata
  • Organizuje i kontroliše proces zapošljavanja
  • Organizuje efikasne i ažurne baze podataka zaposlenih
  • Stvara radni profil zaposlenog: u saradnji sa neposrednim rukovodiocima službi učestvuje u proceni kvaliteta rada i ponašanja zaposlenih
  • Vrši definisanje i implementaciju promotivne politike kao metod regrutovanja kadrova, motivacioni faktor i deo sistema razvoja karijere zaposlenih u kompaniji
  • Vrši delegiranje dužnosti, kontrolu i unapređenje rada službe ljudskih resursa
  • Vrši sprođenje procedura praćenja radnog odnosa zaposlenih
    • Izdavanje potvrda vezanih za radni odnos zaposlenima
    • Izdavanje rešenja i evidencija godišnjih odmora zaposlenih
    • Izdavanje rešenja o nagradi – kazni
    • Administrativna procedura prijema i prekida radnog odnosa radnika
  • Predlaže i neposredno izrađuje programe redovne, dopunske i specijalističke obuke
  • Izrađuje planove izvođenja obuke i neposredno učestvuje u njihovoj realizaciji
  • U saradnji sa drugim službama vrši planiranje, učestvuje u pripremi i predlaže izmene pravilnika o sistematizaciji i organizaciji radnih mesta u privrednom društvu
  • Predlaže izmene pravilnika o radu, izrađuje ugovore o radu, anekse ugovora o radu i druge dokumentacije vezane za sektor ljudskih resursa
  • Priprema odluke na potpis direktoru za pojedinačna rešenja
  • Priprema pojedinačna akta kojima se bliže regulišu pojedine funkcionalne dužnosti i kadrovska rešenja u privrednom društvu
  • Obavlja i druge poslove koji mu budu povereni od strane direktora

Uslovi za kandidate:

  • VII SSS, društveno organizacione nauke ili pravnik;
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, minimum 5 godina;
  • Razvijene liderske veštine;
  • Razvijene pregovaračke i strateške veštine;
  • Razvijene komunikacione veštine;
  • Izražene organizacione sposobnosti.

    Albon Engineering & Manufacturing doo

    ALBON ENGINEERING & MANUFACTURING’’ DOO ŠIMANOVCI,Dositejeva 31, osnovano je 22. decembra 2010. godine, ODLUKOM O OSNIVANJU privrednog društva, donetoj od strane osnivača Albon Engineering & Manufacturing PLC Rochehall Way, Purdeys Industrial Estate, Rochford, Essex SS4 1JU, Velika Britanija. ’’ALBON ENGINEERING & MANUFACTURING’’ DOO ŠIMANOVCI,Dositejeva 31, registrovano je u Registru privrednih subjekata Agencije za privredne registre Republike Srbije, dana 08. februara 2011.godine. PRIVREDNO DRUŠTVO…

    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa