Konkurs je istekao.

Rukovodilac centra za upravljanje silosima (Asset Manager)

AgroGrnja d.o.o.

Ada, Bačka Palanka, Bački Petrovac, Bečej, Beočin, Novi Sad, Odžaci, Senta, Srbobran, Temerin, Vrbas, Žabalj

14.01.2019.

Agrogrnja d.o.o. je osnovana 1996. godine u Pivnicama, malenom mestu u srcu Vojvodine – regiji sa najplodnijom zemljom jugoistočne Evrope. Od male porodične firme za proizvodnju stočne hrane pod nazivom "Pivnički koncentrati" tokom godina prerasli smo u respektabilnu kompaniju, koja u svojim aktivnostima primenjuje svetske standarde. Osnovna delatnost kompanije su ugovaranje poljoprivredne proizvodnje, otkup i prodaja poljoprivrednih proizvoda, skladištenje i sušenje žitarica i uljarica, uvoz/izvoz i posredovanje u međunarodnoj trgovini. Ključ rasta i razvoja naše kompanije je odabir stručnih i motivisanih kadrova.

Raspisujemo konkurs za radno mesto

U obzir dolaze kandidati iz sledećih gradova: Ada, Senta, Bečej, Temerin, Vrbas, Bački Petrovac,
Bačka Palanka, Novi Sad, Beočin, Srbobran, Žabalj, Odžaci

Opis posla:

  • Obavljanje komercijalnih poslova u smislu dogovora sa kooperantima i zadrugama u vezi isporuke i lagera merkantilnih roba
  • Upravljanje silosima i magacinima merkantile (Beočin, Ada, Pivnice, Ratkovo, Selenča i Tovariševo)
  • Organizacija zaposlenih na silosima i definisanje njihovih radnih aktivnosti i zadataka (organizacija vagara, magacionera i pomoćnih radnika)
  • Organizacija tekućeg održavanja silosa i magacina merkantile

Uslovi konkursa:

  • Minimum VI ili VII stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima skladištenja merkantilnih roba
  • Poželjno je poznavanje firmi i poljoprivrednih gazdinstava koji se bave proizvodnjom žitarica i uljarica
  • Poznavanje rada na računaru
  • Izražena sposobnost pregovaranja
  • Proaktivan pristup i usmerenost ka ostvarivanju rezultata
  • Visok nivo organizacionih veština
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Zaposlenom nudimo:

  • Zanimljiv i dinamičan posao sa velikim mogućnostima za razvijanje karijere
  • Zaradu u skladu sa obrazovanjem, iskustvom i učinkom

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa i da možete odgovorno obavljati posao Rukovodioca centra za upravljanje silosima (Asset Manager), pošaljite svoju prijavu (CV) elektronskim putem do 14.01.2019. godine.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji budu ušli u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Agrogrnja doo

    Agrogrnja d.o.o. je osnovan 1996.godine. u Pivnicama, malenom mestu u srcu Vojvodine – regiji sa najplodnijom zemljom jugoistočne Evrope. Od male porodične firme za proizvodnju stočne hrane pod nazivom "Pivnički koncentrati" tokom ovih godina prerasli smo u respektabilno preduzeće, koje u svojim aktivnostima primenjuje svetske standarde. Vlasnik i osnivač Agrogrnje je Janko Grnja. 2010. godine, postali smo ovlašćeni Javni skladištari kod Kompenzacionog fonda Republike Srbije i naš silos u Adi je…

    Direktan link do oglasa