Konkurs je istekao.

Rukovodilac distributivnog centra

Metla Komerc d.o.o.

Zaječar

04.05.2018.

Preduzeće „Metla Komerc“ d.o.o. zbog proširenja obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto

u Zaječaru

Zaduženja:

  • Rukovođenje, kontrola i nadgledanje svih aktivnosti u distributivnom centru,
  • Analiza i obaveštavanje rukovodioca o nepravilnostima kao i mogućnostima unapređenja rada magacina i otpreme robe,
  • Kontrola zaliha i odgovornost za usklađenost knjigovodstvenog stanja i stvarnog stanja magacina,
  • Planiranje troškova rada centra i stara se o optimizaciji istih,
  • Podržava zaposlene u postizanju očekivanih ciljeva i postavljenih zadataka,
  • Koordinacija sa prodajom, nabavkom i marketingom,
  • Koordinacija sa knjigovodstvenim i finansijskim sektorom,
  • Koordinacija sa šefom voznog parka,
  • Koordinacija sa pravnom službom,
  • Vrši prijem novih zaposlenih i sprovodi svu potrebnu zakonsku dokumentaciju,
  • Organizuje održavanje, prati i odgovara za stanje tehnike i kompletne opreme distributivnog centra,
  • Ostale aktivnosti u delokrugu logistike i transporta.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme,
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima,
  • Poželjno znanje Excel-a i ostalih programa iz MS Office paketa,
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije,
  • Savest o poverljivosti informacija na viskom nivou,
  • Upravljanje procesima kontrole voznog parka, tehnike i robe u magacinu,
  • Veština u komunikaciji kako sa internim tako i za eksternim saradnicima,
  • Povezivanje i koordinacija više povezanih aktivnosti.

Rok za konkurisanje: 04.05.2018.

    Konkurs je istekao.

    METLA KOMERC

    • Vinarce, Leskovac, Srbija
    • PIB: 100332348
    • Matični broj: 06462391

    Direktan link do oglasa