Konkurs je istekao.

Rukovodilac kadrovske službe

Schwing Stetter d.o.o.

Smederevo

28.01.2022.

Schwing Stetter d.o.o Smederevo je deo koncerna Schwing Stetter koji je lider u proizvodnji građevinske opreme. Schwing Stetter d.o.o. Smederevo se bavi proizvodnjom komponenti mašina i kompletnih postrojenja za građevinarstvo u proizvodnom pogonu u Smederevu. Celokupna proizvodnja namenjena je prodaji članicama grupe.

Opis poslova:

  • Planira, organizuje i kontroliše rad i aktivnosti službe
  • Izrađuje kompletnu prateću radno-pravnu dokumentaciju za zaposlene (Ugovori o radu, aneksi, rešenja, potvrde i ostala dokumentacija)
  • Učestvuje u izradi akata interne regulative iz oblasti radno-pravnih odnosa
  • Korespondencija sa državnim organima (PIO fond, RFZO, NSZ, MUP i drugi)
  • Sprovodi proces selekcije i regrutacije
  • Raspisuje konkurse za sva radna mesta
  • Brine o merama motivacije i nivou zadovoljstva zaposlenih i identifikuje oblasti koje zahtevaju poboljšanje
  • Radi na razvoju tima, kao i na savetovanju menadžmenta o odlukama koje treba sprovesti
  • Komunicira sa višim menadžmentom kompanije
  • Brine o međuljudskim odnosima u kompaniji
  • Organizuje obuke i treninge zaposlenih
  • Osmišljava i sprovodi nova pravila i procedure za kvalitetniji rad i razvoj kompanije
  • Vodi računa o poštovanju politike kompanije i propisa koji su doneti, kao i o tome da oni budu u skladu sa trenutno važećim zakonom o radnom pravu
  • Bavi se disciplinskim procesima, donošenjem odluka i izricanjem poslovnih rešenja u domenu ljudskih resursa
  • Prati promene zakona i podzakonskih propisa relevantne za oblast radnog prava
  • Podnošenje internih i eksternih periodičnih izveštaja
  • Ažurira i vodi personalne dosijee zaposlenih
  • Poslovi i zadaci po nalogu direktora

Potrebni uslovi:

  • Visoka stručna sprema- VII stepen stručne spreme, po mogućnosti završen pravni fakultet
  • Detaljno poznavanje zakona o radu i pravnog okvira za zapošljavanje
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje MS Office paketa ,rada u CROSO portalu,propisa iz oblasti radnog prava
  • Znanje engleskog jezika

Dodatni uslovi:

  • Izražene sposobnosti za dobro verbalno i pismeno izražavanje
  • Analitičnost i sposobnost dobre procene karaktera
  • Vrhunske veštine komunikacije i razvijene savetodavne uloge
  • Nepristrasnost i pravičnost
  • Taktičnost i samopouzdanje
  • Najmanje dve godine iskustva na kadrovskim poslovima u sistemima sa velikim brojem zaposlenih

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije, u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    Schwing Stetter d.o.o. Smederevo

    Schwing Stetter Grupa je vodeći svetski proizvođač građevinskih  mašina za preradu betona, sa sedištem u Nemačkoj. Sa tradicijom dugom  više od 85 godina, Grupa svojim klijentima stavlja na raspolaganje  inovativne tehnologije za preradu betona. Sedište grupe je locirano u  gradu Herne, Nemačka. Schwing Stetter d.o.o. Smederevo, kao članica grupe, bavi se proizvodnjom mašina i opreme za  građevinsku industriju, uglavnom namenjene prodaji članicama grupacije  Schwing…

    Direktan link do oglasa