Konkurs je istekao.

Rukovodilac logistike

Comel d.o.o.

Beograd

22.08.2018.

Comel Beograd je kompanija sa višedecenijskom tradicijom uspešnog rada u oblasti elektroenergetike.

Svoje poslovanje zasnivamo na proizvodnji i remontu energetskih transformatora, projektovanju, inženjeringu i izvođenju radova kao i servisiranju i prodaji opreme niskog, srednjeg i visokog napona.

Posvećen tim sačinjen od mladog i obrazovanog kadra, poverenje, dugogodišnje investiranje i razvijena materijalna i organizaciona struktura omogućili su da naša kompanija ostvari i zadrži čvrstu poziciju na domaćem i inostranom tržištu.

Tražimo kvalifikovane i odgovorne saradnike za poziciju:

RUKOVODILAC LOGISTIKE

Mesto zaposlenja: Beograd

Uslovi

  • VII stepen stručne spreme (logistika, tehničke nauke, ekonomija)
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama

Opis posla:

  • Organizacija logističkih aktivnosti (upravljanje transportom, skladištenjem, zalihama)
  • Organizacija uvoza i izvoza
  • Definisanje i optimizacija transportnih puteva
  • Koordinacija aktivnosti u toku kretanja robe
  • Organizacija, praćenje i optimizacija isporuke na dnevnom nivou
  • Organizacija i kontrola rada magacina
  • Komunikacija sa dobavljačima, transportnim firmama, carinom
  • Analiza i optimizacija troškova i celokupnog poslovnog procesa u vezi sa transportom i distribucijom
  • Primena i praćenje carinskih i spoljno-trgovinskih zakona i propisa
  • Poznavanje carinske dokumentacije i procedura
  • Izrada i slanje obaveznih izveštaja za nadležna ministarstva
  • Komunikacija sa kurirskim službama i drugim sistemima distribucije

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Comel d.o.o. Beograd +381 11 2284 601

www.comel.co.rs

Rok za konkurisanje: 22.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    Comel Grupa

    Comel Grupa, koju čine Comel Beograd, Comel Transformatori Ripanj, Comel Energy Banja Luka, je poslovni sistem sa višedecenijskom tradicijom u oblasti elektroenergetike.  Naše poslovanje se zasniva na proizvodnji i remontu energetskih transformatora, projektovanju, inženjeringu i izvođenju radova, kao i servisiranju i prodaji opreme niskog, srednjeg i visokog napona. Ključ našeg uspeha je jedinstveni know how koji godinama razvijamo i unapređujemo u skladu sa trendovima na tržištu, potrebama…

    Direktan link do oglasa