Konkurs je istekao.

Rukovodilac mlinske industrije

SP-commerce d.o.o.

Temerin

24.10.2018.

Firma "SP COMMERCE" d.o.o. sa sedištem u Kragujevcu, koja se bavi proizvodnjom i prodajom mlinskih proizvoda visokog kvaliteta na domaćem i inostranom tržištu i unutrašnjim i međunarodnim transportom, raspisuje konkurs za radno mesto u Temerinu:

Mlin Union Temerin

Opis posla:

  • upravljanje i održavanje proizvodnog procesa
  • nadzor kvaliteta proizvedenih proizvoda
  • koordinacija i rukovođenje zaposlenima u mlinu
  • nadgledanje, raspoređivanje i održavanje vozila i vozača

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema, poželjna viša ili visoka stručna sprema
  • posedovanje organizacionih sposobnosti u
    • mlinskoj industriji
    • transportu i logistici
    • održavanju proizvodnih sistema
  • minimum jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poželjno znanje engleskog jezika

Dodatne veštine:

  • preduzimljivost, pouzdanost i preciznost u radu
  • efikasno planiranje i organizacija
  • timski rad
  • kritičko razmišljanje i veštine rešavanja realnih problema

Rok za konkurisanje: 24.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    SP Commerce d.o.o.

    • Kneza Mihaila 278, Kragujevac, Srbija
    • PIB: 101038670
    • Matični broj: 06628184

    Direktan link do oglasa