Konkurs je istekao.

Rukovodilac poslovne jedinice silos Tovariševo

Animal Commerce d.o.o.

Bačka Palanka (Tovariševo)

02.06.2022.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena

Potrebna osoba sa iskustvom u oblasti otkupa poljoprivrednih proizvoda pre svega pšenice, soje i kukuruza i načina skladištenja i čuvanja robe u silosima.

Opis posla:

Organizuje, rukovodi i kontroliše rad Poslovne jedinice

Uspostavlja sistem kooperacije sa poljoprivrednim proizvođačima

Stara se o načinu i uslovima skladištenja i čuvanja poljoprivrednih proizvoda

Dogovara uslove nabavke poljoprivrednih proizvoda od poljoprivrednih proizvođača i pravnih lica

Stara se o uslovima rada u poslovnoj jedinici i odgovoran je za pravilnu primenu propisa
Stara se o ispravnosti opreme i dogovara redovne kontrole
Učestvuje u izradi planova otkupa i nabavke
Obezbeđuje i kontroliše ostvarenje plana nabavke na teritoriji poslovne jedinice
Sprovodi politiku preduzeća u poslovnoj jedinici
Predstavlja poslovnu jedinicu na etičan i profesionalan način
Razvija bazu podataka klijenata
Podnosi izveštaje o radu poslovne jedinice
Obavlja sve ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

Visoka stručna sprema – prednost diplomirani inženjer poljoprivrede ili prehrambeni tehnolog
Poznavanje rada na računaru
Poželjno radno iskustvo u rukovođenju silosa
Organizacione sposobnosti

Vozačka dozvola “B” kategorije

  • Bulevar Arsenija Čarnojevića 54 A, Beograd, Srbija
  • PIB: 101711345
  • Matični broj: 06194222

Direktan link do oglasa