Konkurs je istekao.

Rukovodilac procesima proizvodnje u preradi drveta

Temma Trade d.o.o.

Novi Sad, Preradovićeva 32

02.09.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • planiranje i praćenje procesa proizvodnje u skladu sa zadatim krojnim listama
  • praćenje rada uređaja i mašina u proizvodnom pogonu
  • praćenje stanja proizvodne opreme i lagera rezervnih delova,
  • odgovornost za sprovođenje preventivnog održavanja
    organizovanje posla u pogonu,
  • izdavanje radnih zadataka i stručnih uputstava neposrednim izvršiocima u proizvodnji
  • kontrola izvršenja poslova u svim fazama proizvodnje
  • vođenje potrebne evidencije o svim nabavkama i  zalihama repromaterijala, rezervnih delova i gotovih proizvoda
  • praćenje stanja zaliha repromaterijala, rezervnih delova za opremu i objekte i dostavljanje izveštaja direktoru o potrebama za nabavkama istih
  • raspoređivanje svih zaposlenih u procesu proizvodnje prema potrebama tog procesa
  • sačinjavanje i ispostavljanje dokumentacije o prijemu i izdavanju robe, rezervnim delovima i repromaterijalu i dostavljanje na knjiženje i arhiviranje
  • obavljanje i drugih poslova iz svog delokruga rada po nalogu direktora

Uslovi:

  • viša ili visoka stručna sprema - VI ili VII stepen - inženjer drvne industrije mašinske ili slične tehničke struke
  • 3 godine iskustva na poslovima upravljanjem procesima proizvodnje
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • poznavanje osnovnog rada na računaru, (Microsoft Office uz koriščenje mail-a)

Nudimo:

  • odlična plata
  • probni rad nakon čega se zaključuje ugovor na duži vremenski period

Prijave dostaviti preko portala Infostud.

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa će biti kontaktirani putem telefona.

    Konkurs je istekao.

    Temma Trade doo Petrovaradin

    Preduzeće TEMMA TRADE DOO PETROVARADIN osnovano je 1992. godine i uspešno posluje preko 27 godina. Bavimo se izradom i prodajom, kao i uvozom kancelarijskog i kabinetskog nameštaja, stolica, fotelja i druge opreme za opremanje poslovnih prostora, kao i opremanjem enterijera za privatne kupce. U našim izložbenim salonima u Petrovaradinu i Beogradu možete dobiti najbolje savete od strane našeg stručnog osoblja, kao i ideje za opremanje vašeg poslovnog prostora Naš…

    Direktan link do oglasa