Konkurs je istekao.

Rukovodilac proizvodnog pogona

Unipromet d.o.o.

Čačak (poslodavac obezbeđuje smeštaj)

20.12.2019.

Privredno društvo “UNIPROMET d.o.o. Čačak”, Bulevar oslobodilaca br. 92A, Čačak, je vodeći proizvođač zaštitne opreme za puteve i mostove u Srbiji, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Čačak

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme, tehničke struke;
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno znanje rada na računaru;
  • Izražene organizacione sposobnosti.

Opis poslova:

  • Rukovodi radom pogona (planira, inicira, organizuje, koordinira i kontroliše poslove koji se obavljaju u pogonu);
  • Izvršava radne zadatke delegirane od strane Direktora proizvodnje;
  • Izveštava Direktora proizvodnje o eventualnim zastojima, problemima u procesu proizvodnje i iznosi predloge rešenja;
  • Organizuje proizvodnju na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou, stara se o izvršenju plana po kvantitetu, kvalitetu i u zadatom roku;
  • Primenjuje metodologiju rada Kaizen 5S i kontroliše primenu iste od strane zaposlenih u pogonu;
  • Ukazuje Direktoru proizvodnje i Rukovodiocu sektora/službe koja je izdala dokumentaciju na nedostatke u tehničkoj dokumentaciji na osnovu koje organizuje proizvodnju;
  • Prati procese i daje predloge za optimizaciju;
  • Vrši svakodnevnu autokontrolu proizvoda u svom pogonu;
  • Pri pojavi neusaglašenog proizvoda, bez odlaganja o tome obaveštava kontrolora;
  • Vrši izradu tehničkih uputstava za rukovanje sredstvima i ističe ih na sredstvima;
  • Planira i sprovodi mere autonomnog održavanja sredstava za rad i vrši kontrolu izvršenja plana održavanja;
  • Predlaže korekcije plana proizvodnje Rukovodiocu operativne pripreme i planiranja proizvodnje i Direktoru proizvodnje, radi boljeg iskorišćenja kapaciteta;
  • Odgovara za izvršenje radnih naloga dobijenih od operativne pripreme (količina i vreme) i ispunjenje mesečnih planova proizvodnje;
  • Vrši praktično osposobljavanje novozaposlenih i raspoređenih zaposlenih za rad na poslovima u pogonu.

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Rok za konkurisanje: 20.12.2019.

    Direktan link do oglasa