Konkurs je istekao.

Rukovodilac projektne prodaje

Alarm automatika d.o.o.

Beograd

25.01.2018.

Alarm automatika d.o.o. je vodeća kompanija u jugoistočnoj Evropi u poslovima integracije sistema tehničke zaštite (videonadzor, protivprovala, dojava požara, interfonija, kontrola pristupa i radnog vremena, integracija, centralizacija itd.). Naš cilj je da, u saradnji sa B2B partnerima, brinemo o zaštiti svih naših kupaca. To ostvarujemo kontinuiranim praćenjem najnovijih dostignuća iz "security" industrije i neprekidnim kontaktima sa tržištem. U 28 godina postojanja imamo kontinuirani porast prometa, broja zaposlenih, produktivnosti i ostalih pokazatelja uspešnosti. Imamo vlastite firme u 10 zemalja, preko 120 zaposlenih, vlastiti razvoj softvera za integraciju sistema tehničke zaštite, nagrađivane inovacije, kao i razvijenu mrežu regionalnih partnera.

Širenje obima poslovanja otvara nam mogućnost za proširenje našeg tima u Beogradu:

Opis posla:

Projektna prodaja orijentisana je ka korisnicima tehničke zaštite čije je poslovanje s aspekta sigurnosti vrlo kompleksno. Reč je o većim poslovnim, trgovinskim, hotelskim, finansijskim, industrijskim i javnim objektima za koje kreiramo jedinstveno i celovito rešenje zaštite, koje obuhvata opremu naprednih funkcija i veliki broj usluga u svim fazama projekta - od izrade koncepta zaštite, procene investicije i projektovanja, preko izrade do monitoringa i održavanja.

Uslovi:

  • VŠS/VSS elektrotehničkog ili ekonomskog smera
  • radno iskustvo na poslovima prodaje ključnim kupcima
  • izuzetne prodajne, komunikacijske i motivacijske veštine
  • visok stepen odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
  • preuzimanje odgovornosti za ispunjavanje prodajnih ciljeva
  • sklonost novim tehnologijama
  • odlično poznavanje MS Office paketa i engleskog jezika
  • spremnost na timski rad
  • visok nivo radne etike i poštenja

Zadaci:

  • rukovođenje i razvoj prodajno-tehničkog tima
  • prodaja projektnih rešenja tehničke zaštite projektnim kupcima
  • istraživanje, analiza, planiranje i obrada tržišta
  • svakodnevna saradnja i kontakt s postojećim i razvoj novih kupaca
  • projektno-prodajna podrška kupcima u rešavanju zahteva
  • nuđenje optimalnih rešenja tehničke zaštite
  • realizovanje planiranih prodajno-marketinških aktivnosti

Prednost imaju kandidati koji imaju kontakte i iskustvo u radu s projektnim kupcima, električarima i sistem integratorima, projektantima sistema tehničke zaštite i slično. Budućim zaposlenima nudimo svu potrebnu edukaciju za opremu koju projektujemo i nudimo kupcima.

Idealni kandidati za ovo radno mesto su inženjeri elektrotehnike s izuzetnim prodajnim veštinama ili ekonomisti sa velikim interesom za nove tehnologije.

Izuzetno nam je važna proaktivnost i odgovornost naših zaposlenih, usmerenost na rezultat ali i odlična saradnja s kolegama i kupcima. Želimo da zaposleni uživaju u svom poslu, da kontinuirano uče i istražuju i da se pri tome zabavljaju.

Nudimo:

  • stalni radni odnos (uz probni rok)
  • stimulativna primanja
  • profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu u prijatnoj radnoj atmosferi

Želite li da postanete deo stabilne, perspektivne i dinamične firme, svoj detaljan CV dostavite putem linka za prijavu kandidata. Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka biće pozvani na testiranje u roku od 15 dana od dana isteka oglasa.

Rok za konkurisanje: 25.01.2018.

    Direktan link do oglasa