Konkurs je istekao.

Rukovodilac računovodstva

UPD Stari Grad

Beograd

07.10.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Ugostiteljsko privredno društvo STARI GRAD, oglašava radno mesto: Šef računovodstva

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Organizuje i kontroliše rad službe
  • Izrađuje i dostavlja u zakonskom roku pojedinačne i konsolidovane finansijske izveštaje
  • Izrađuje i dostavlja u zakonskom roku poreski bilans i poresku prijavu poreza na dobit
  • Izrađuje i dostavlja poreske prijave za sve ostale javne prihode
  • Izrađuje i dostavlja izveštaje nadležnim institucijama
  • Knjiži, kontroliše i usmerava knjiženja u glavnoj i pomoćnim knjigama
  • Knjiži, kontroliše i usmerava knjiženja u zavisnim pravnim licima
  • Redovno prati propise iz ekonomsko finansijske oblasti
  • Sarađuje sa revizorskim kućama prilikom revizije finansijskih izveštaja
  • Zastupa društvo i aktivno učestvuje u kontroli poslovanja od strane nadležnih institucija

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme (ekonomskog usmerenja)
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa