Konkurs je istekao.

MIKROMOTOR D.O.O. je osnovano 1990. godine kao proizvodno-uslužno preduzeće iz oblasti elektrotehnike.

Firma je tokom 29 godina, izrasla u uspešnu porodičnu firmu, koja ima preko 50 zaposlenih, poslovni prostor sa proizvodnim pogonom od 2000 m2.

MIKROMOTOR D.O.O. je tehnički kao i kadrovski osposobljen za izvođenje najsloženijih poslova remonta i popravki električnih obrtnih mašina i uređaja, svih vrsta pumpi, remonta i popravke liftova, ugradnje novih i automatizacija u procesnoj i mašinskoj industriji.

Rukovodilac sektora liftova

Beograd

Potrebni uslovi:

  • VI i/ili VII stepen stručne spreme – (diplomirani) inženjer mašinstva;
  • Poznavanje sledećih oblasti: projektovanje, proizvodnja, servis i montaža liftova;
  • Najmanje 2 godina radnog iskustva na sličnim poslovima. Poželjno bar godinu dana na rukovodećem mestu;
  • Iskustvo u rukovođenju i radu sa radnicima. Autoritativan, fleksibilan i kulturan odnos sa saradnicima, posedovanje veštine motivisanja, razumevanja problema i interesa saradnika, rešavanja konfliktnih situacija, podsticanje na saradnju i timski rad;
  • Komunikativnost i odlične sposobnosti poslovne komunikacije sa strankama, poslovnim partnerima i dobavljačima;
  • Poznavanje rada na računaru: (MS Windows, MS Office, Auto Cad) kao i poznavanje inženjerskih programa;
  • Posedovanje licenci je prednost;
  • Odlično poznavanje govornog i pisanog engleskog jezika;
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

Opis poslova:

  • Vodi i usmerava poslove na tehničkom području u sektoru liftova;
  • Svakodnevno organizuje, planira i kontroliše rad na terenu;
  • Komunicira sa inostranim dobavljačima i poručuje opremu;
  • Izveštava direktora i investitora o urađenom poslu na dnevnom nivou;
  • Brine za bezbednost na radu i poštovanje svih propisa o bezbednosti;
  • Učestvuje u pronalaženju i ugovaranju novih poslova;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora, kojem je i odgovoran;

Šta nudimo:

  • Zaposlenje na neodređeno vreme, posle uspešno obavljenog probnog rada;
  • Raznovrstan rad u uređenoj poslovnoj sredini;
  • Stimulativnu platu, motivacioni kompenzacioni plan i nagrade za uspešne rezulate;
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja;

Rok za konkurisanje: 24.01.2020.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Mikromotor d.o.o.

Osnovana 1990. godine Mikromotor d.o.o. je do danas izrasla u uspešnu privatnu firmu sa raznovrsnom delatnošću, koja ima blizu 70 zaposlenih, poslovni prostor na više centralnih lokacija u glavnom gradu i proizvodne kapacitete od oko 2000 m2. Firma je organizovana u više radnih jedinica i proizvodno-remontnih pogona koji rade pod okriljem iste poslovne strategije, ciljeva i principa. Osnova brze ekspanzije firme i njenog kvalitativnog, fizičkog i finansijskog razvoja je orijentisanost na prepoznavanje…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.