Konkurs je istekao.

Rukovodilac sektora remont

Mikromotor d.o.o.

Beograd

29.02.2020.

Mikromotor d.o.o. je osnovano 1990. godine kao proizvodno-uslužno preduzeće iz oblasti elektrotehnike.

Firma je tokom 29 godina izrasla u uspešnu porodičnu firmu, koja ima preko 50 zaposlenih, poslovni prostor sa proizvodnim pogonom od 2000 m2.

Mikromotor d.o.o. je tehnički, kao i kadrovski osposobljen za izvođenje najsloženijih poslova remonta i popravki električnih obrtnih mašina i uređaja, svih vrsta pumpi, remonta i popravke liftova, ugradnje novih i automatizacija u procesnoj i mašinskoj industriji.

 Potreban nam je:

Beograd

Potrebni uslovi:

  • VI i/ili VII stepen stručne spreme – (diplomirani) inženjer mašinstva ili elektrotehnike;
  • Poznavanje sledećih oblasti: (a)sinhronih el. obrtnih mašina, mašina jednosmerne struje, mašina električne vuče i visokog napona;
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima. Poželjno bar godinu dana na rukovodećem mestu;
  • Iskustvo u rukovođenju i radu sa radnicima. Autoritativan, fleksibilan i kulturan odnos sa saradnicima, posedovanje veštine motivisanja, razumevanja problema i interesa saradnika, rešavanja konfliktnih situacija, podsticanje na saradnju i timski rad;
  • Komunikativnost i odlične sposobnosti poslovne komunikacije sa strankama, poslovnim partnerima i dobavljačima;
  • Poznavanje rada na računaru: (MS Windows, MS Office, AutoCad);
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost;
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Opis poslova:

  • Vodi i usmerava poslove na tehničkom području u remontnom sektoru;
  • Svakodnevno organizuje, planira i kontroliše rad u radionici; optimizuje rad mašinskog pogona;
  • Vodi evidenciju o alatu, repromaterijalu i opremi firme;
  • Komunicira i koordinira sa službom nabavke;
  • Izveštava direktora o urađenom poslu na dnevnom nivou;
  • Brine za bezbednost na radu i poštovanje svih propisa o bezbednosti;
  • Učestvuje zajedno sa službom komercijale u pronalaženju i ugovaranju novih poslova;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora, kojem je i odgovoran.

Šta nudimo:

  • Zaposlenje na neodređeno vreme, posle uspešno obavljenog probnog rada;
  • Raznovrstan rad u uređenoj poslovnoj sredini;
  • Stimulativnu platu, motivacioni kompenzacioni plan i nagrade za uspešne rezulate;
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja.

Rok za konkurisanje: 29.02.2020.

    Osnovana 1990. godine Mikromotor d.o.o. je do danas izrasla u uspešnu privatnu firmu sa raznovrsnom delatnošću, koja ima blizu 70 zaposlenih, poslovni prostor na više centralnih lokacija u glavnom gradu i proizvodne kapacitete od oko 2000 m2. Firma je organizovana u više radnih jedinica i proizvodno-remontnih pogona koji rade pod okriljem iste poslovne strategije, ciljeva i principa. Osnova brze ekspanzije firme i njenog kvalitativnog, fizičkog i finansijskog razvoja je orijentisanost na prepoznavanje…

    Direktan link do oglasa