Konkurs je istekao.

Rukovodilac službe računovodstva i finansija

Petrol d.o.o.

Beograd

23.11.2019.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Rukovodilac službe računovodstva i finansija (m/ž)

U kompaniji Petrol u Beograd

Opšti i posebni uslovi:

  • VII – 1 stepen stručne spreme (ekonomski fakultet);
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na rukovodećoj poziciji u finansijama i računovodstvu;
  • Odlično poznavanje rada na računaru, poželjno i poznavanje rada u SAP-u;
  • Izražena analitičnost i sposobnost za rešavanje problema;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Napredno iskustvo u oblasti računovodstvenih standarda, finansijskog poslovanja, kontrolinga i izveštavanja;
  • Visok nivo organizovanosti i sistematičnosti u radu.

Opis posla:

  • Organizacija i koordinacija rada finansijske i računovodstvene službe;
  • Konstantno unapređenje rada službe;
  • Učestvovanje u izradi budžeta;
  • Praćenje novina na tržištu u oblasti finansija i računovodstva kao i identifikovanje mogućnosti za primenu istih u kompaniji;
  • Praćenje zakonske regulative u oblasti finansija, računovodstva i obezbeđivanje funkcionisanja rada u skladu sa zakonskim regulativama;
  • Izrada i uspostavljanje internih procedura kao i obezbeđivanje funkcionisanja rada u skladu sa internim procedurama;
  • Finansijska kontrola svih ugovora koji se ugovaraju, kontrola PDV prijava, godišnjeg poreskog bilansa i ostalih finansijskih aspekata;
  • Održavanje dobrih odnosa sa finansijskim i državnim institucijama;
  • Saradnja sa eksternom revizijom i konsultantima i analiza njihovih zaključaka i preporuka;
  • Planiranje, organizacija i kontrola procesa revizije finansijskih rezultata;
  • Upravljanje poslovnim i finansijskim izveštavanjem (analiza rezultata i troškova poslovanja, kao i definisanje mera za racionalizaciju troškova i poboljšanje celokupnog uspeha poslovanja);
  • Izrada i analiza izveštaja;
  • Samostalno obavljanje svih zakonom propisanih računovodstveno-knjigovodstvenih poslova;
  • Kontrola knjigovodstvenih isprava, preknjiženja;
  • Sastavljanje računovodstvenih iskaza, priprema i sačinjavanje predloga izveštaja o poslovanju;
  • Platni promet (net banking), praćenje dospeća obaveza i naplate kupaca;

Profil kandidata:

  • Veštine rukovođenja timom;
  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Sposobnost da timskim radom u dinamičnom okruženju razvija ljudske potencijale;
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u zadatim rokovima;
  • Prednost iskustvo u radu u Internacionalnim kompanijama.

Mi Vam nudimo:

  • Rad u uspešnom timu;
  • Konstantnu edukaciju;
  • Dinamičan posao;
  • Ugodnu radnu atmosferu;
  • Radni odnos sa kandidatima (m/ž) će biti zaključen na neodređeno vreme sa probnim radom u trajanju od 6 meseci.

Rok za konkurisanje: 23.11.2019.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca PETROL SRBIJA

    PETROL SRBIJA

    Petrol Grupa je najveća energetska kompanija u regionu. Preko svojih kompanija prisutni smo u 10 zemalja i postajemo sve važniji partner na području jugoistočne Evrope u prodaji energije. Zaokruženom ponudom energetsko-ekoloških proizvoda i usluga brinemo o pouzdanom, ekonomičnom i ekološkom snabdevanju ... Saznajte više

    Beneficije

    • TIMSKA DRUŽENJA
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME

    Direktan link do oglasa