Konkurs je istekao.

Rukovodilac službe telekomunikacija

Teamenergo d.o.o.

Beograd

20.02.2018.

Mi smo inženjering kompanija koji stalno raste,

te usled povećanja obima posla i potreba unutrašnje organizacije traga za

AMBICIOZNIM, DINAMIČNIM I SAMOSTALNIM

saradnikom za radno mesto:

RUKOVODILAC SLUŽBE TELEKOMUNIKACIJA

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme tehničkog usmerenja, VII stepen stručne spreme i posedovanje licence 453 Inženjerske komore je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Radno iskustvo: minimum 5 godina na izgradnji i rekonstrukciji telekomunikacionih optičkih i bakarnih, transportnih i pristupnih telekomunikacionih mreža

OPIS POSLA:

  • Zadužen za planiranje, određivanje i poštovanje rokova, realizaciju, dinamiku izvođenja radova i kontrolu projekata u okviru službe kao i rukovodioca radova koji su zaduženi za pojedinačne projekte-gradilišta
  • Raspoređuje zaduženja, koordinira izvršenje zadataka i kontroliše rezultate rada i izvršavanja projekata
  • Vrši stalni kontakt sa predstavnikom Naručioca-Investitora
  • Aktivno učestvuje u izradi ponuda i pruža pomoć Account managerima i Bid timu u oblasti infrastrukturne izgradnje
  • Odgovoran je za efikasnost i uposlenost angažovanih ljudi i sredstava na projektima unutar službe
  • Vrši koordinaciju i optimizuje angažovanje zaposlenih  i sredstava na projektima u skladu sa stvarnim potrebama gradilišta a u saradnji sa drugim rukovodiocima službi unutar kompanije
  • Prati i vrednuje aktivnosti spoljnih saradnika i podizvođača sa kojima realizuje poverene im radove

POSEBNI USLOVI:

  • Odgovornost, poštovanje rokova, spremnost na dodatno angažovanje u uslovima povećanog obima posla
  • Visok nivo komunikacije sa svim učesnicima na projektima i zaposlenima unutar službe i kompanije
  • Dostavljanje referentne liste projekata kojima je rukovodio-la ili je učestvovao-la u izgradnji kao član tima

ONO ŠTO ZAVISI SAMO OD VAS:

  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja, usavršavanja i širenja delokruga zanimanja

ONO ŠTO ĆEMO MI URADITI DA VAŠ UČINAK BUDE ŠTO BOLJI, A RAD ŠTO PRIJATNIJI:

  • Tokom selekcijskog postupka, potrudićemo se da Vam pružimo sve relevantne informacije o potencijalnom budućem poslu i timu u kome biste radili, kako biste od početka znali šta nudimo i gde biste se zaposlili
  • Omogućiti Vam da od prvog dana rada sarađujete sa kolegama iz različitih timova i budete u prilici da brzo upoznate sa načinom rada  u kompaniji, kao i da proširujete svoja znanja
  • Naravno, trudićemo se da Vam na poslu bude prijatno i da uživate u radnoj atmosferi

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo uspešnog tima, sa mogućnošću brzog napredovanja, pošaljite svoju prijavu najkasnije do 20.02.2018. godine.

Više  podataka o nama i poslu za koji se prijavljujete, potražite na:

www.teamenergo.rs

    Konkurs je istekao.

    TeamEnergo d.o.o.

    Kompanija TeamEnergo d.o.o. je osnovana u januaru 2014. godine sa ciljem pružanja inženjerskih usluga za kompleksne projekte. Stručnost kompanije obuhvata inženjering, projektovanje i konsultantske usluge u oblastima energetike, telekomunikacija, industrije i infrastrukture kao i prodaju usluga. Upravljamo svim fazama projekta: od planiranja, razvoja i projektovanja do realizacije, praćenja i analize. TeamEnergo poseduje kadrovske i tehničke mogućnosti da obezbedi sveobuhvatno planiranje i izvođenje…

    Direktan link do oglasa