Konkurs je istekao.

Rukovodilac tehničke kontrole

Termovent SC Livnica čelika a.d.

Bačka Topola

29.02.2020.

75.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

"Termovent SC Livnica čelika" AD je javno akcionarsko društvo sa sedištem u Bačkoj Topoli. Bavi se proizvodnjom odlivaka od čeličnog liva i zapošljava oko 200 radnika. Svoje proizvode plasira sa podjednakim uspehom kako na domaćem, tako i na inostranom tržištu.

Davne 1963. godine Livnica je poslovala u sastavu velikog metalurškog kompleksa "Jelšingrad" iz Banja Luke. Godine 1998. među prvima je transformisana u akcionarsko društvo, a 2003. godine, u procesu privatizacije, D.O.O. "Termovent SC" iz Temerina postao je najznačajniji strateški partner Livnice i njen većinski vlasnik.

Potreban nam je:

RUKOVODILAC TEHNIČKE KONTROLE

(Broj izvršilaca: 1)

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Organizuje rad u službi prema dokumentima sistema kvaliteta,
  • Učestvuje u postupku preispitivanja zahteva kupaca,
  • Proučava tehničku dokumentaciju zahteva za ponudu,
  • Izrađuje Program kontrolisanja i ispitivanja,
  • Obezbeđuje potrebna pisana uputstva za rad kontrole,
  • Odgovoran je za izradu Izveštaja o ispitivanju i kontrolisanju pri radu kontrole i laboratorije,
  • Overava Izveštaje o ispitivanju ikontrolisanju,
  • Kontroliše rad kontrolora i laboranata i predlaže obuke za njih,
  • Prima zapisnike o reklamaciji odlivaka, analizira i rešava reklamacije kupaca, a zapisnike o razultatima reklamacije dostavlja odeljenju Prodaje,
  • Učestvuje u primopredaji odlivaka ovlašćenim organima kupca,
  • Učestvuje u izradi mesečnog izveštaja o proizvodnji (podaci Tehničke kontrole),
  • Izrađuje dnevne izveštaje o količini zaprimljenih odlivaka i količini škartiranih odlivaka,
  • Izrađuje mesečne i godišnje izveštaje o količini i strukturi zaprimljenih odlivaka, o količini i vrstama grešaka kod škartiranih odlivaka, količini i vrstama grešaka kod reklamacija,
  • Organizuje ispitivanja u odgovarajućim laboratorijama, a koja se ne mogu raditi u Livnici,
  • Poznaje i prati standard iz oblasti rada Tehničke kontrole,
  • Odgovoran je za upravljanje resursima za praćenje i merenje
  • Vodi registar merne opreme i dodeljuje joj identifikacione oznake,
  • Odgovoran je za etaloniranje merne opreme u akreditovanim laboratorijama i za internu proveru ispravnosti merila,
  • Ovlašćen je za povlačenje neispravne merne opreme iz upotrebe,
  • Vodi urednu evidenciju o prisutnosti na poslu zaposlenih u Sektoru,
  • Po potrebi obavlja poslove tehnologa zavarivanja,
  • Obavlja i druge srodne poslove za koje pokaže kompetentnost, a na osnovu stručne spreme, znanja, veština i iskustva,
  • Vrši monitoring upotrebe zaštitne opreme i odlaganja otpada u odeljenju tehničke kontrole.

Odgovornost:

Odgovoran je za izvršenje poslova i radnih zadataka iz opisa direktoru SUK. Odgovoran za doslednu primenu sredstava zaštite, za bezbedan i zdrav rad i za očuvanje životne sredine.

Uslovi:

  • VII-1/VI stepen, mašinske struke.

Posebni uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Excel),
  • Radno iskustvo u struci - 1 godina.

Okvirna plata: 75.000 RSD

Rok za konkurisanje: 29.02.2020.

    • INDUSTRIJSKA ZONA BB 24300 BAČKA TOPOLA, Bačka Topola, Srbija
    • PIB: 101449599
    • Matični broj: 08061840

    Direktan link do oglasa