Konkurs je istekao.

Rukovodilac tehničke pripreme u inženjeringu

ETG Grupa d.o.o.

Podgorica (Crna Gora)

01.09.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

ETG Grupa je lider u implementaciji novih tehnologija u oblasti građevinarstva. ETG Grupa obavlja poslove iz domena projektovanja, project managementa, izvođenja radova i upravljanja gradnjom objekata, energy i facility managementa kao i opremanja enterijera. Možemo se pohvaliti dugačkom referenc listom značajnih projekata kako za Crnu Goru tako i za čitavu regiju, i predstaviti se kao jedan od najznačajnijih domaćih učesnika u projektima izgradnje hotela, vila, stambenih kompleksa, resorta i mnogih drugih objekata u okviru najznačajnihih stranih investicija u jadranskom regionu. Neki od projekata su Luštica bay, hotel Chedi, hotel Regent Pool and Residences, hotel Maestral, detaljnije možete pogledati na linku: http://etggrupa.me/reference/hotelijerstvo/

Potreban nam je:

Uslovi:

  • Školska sprema: VSS - mašinski inženjeri ili elektroinženjeri ili građevinski inženjeri (hidroinženjeri)
  • Potrebno iskustvo: minimum 5 godina

Opis posla:

  • Izrada prijedloga ponude i dinamika isporuke opreme
  • Analiza ponuda i realizovanih projekata
  • Praćenje konkurencije – prikupljanje informacija sa tržišta
  • Nabavka materijala i roba izvan portfolia ETG Grupe
  • Dostavljanje informacija u vezi sa organizovanjem transporta i izdavanjem sredstava za rad (alati i sl.)
  • Praćenje zaliha robe po objektima i ažurno razduživanje
  • Finansijsko planiranje i praćenje projekata
  • Izrada budžeta i kontrola ostvarenja projekata
  • Pribavljanje kompletne tehničko-tehnološke dokumentacije neophodne za realizaciju planiranih radova na objektu
  • Neposredno sarađuje sa rukovodiocem sektora u pripremi operativnih planova
  • Ažurno otvaranje radnih naloga i praćenje njihovog izvršenja
  • Učešće u praćenju troškova
  • Uvođenje softvera AG norma u poslovnu praksu

Nudimo:

  • Unaprijeđenje sposobnosti za timski rad – izazovi i prednosti
  • Multidisciplinarni pristup radu
  • Razvoj profesionalnih kompetencija i komunikacionih vještina
  • Kontinuiran lični i profesionalni razvoj u upravljanju projektima ili djelovima projekata
  • Sticanje pozitivnog poslovnog imidža značajnog za nastavak karijere
  • Rad u brzo rastućim i perspektivnim industrijama: Građevinarstvo, Turizam, Energetska efikasnost

Rok za konkurisanje: 01.09.2018.

    • Ul. 8. Marta br. 36, Crna Gora

    Direktan link do oglasa