Konkurs je istekao.

Rukovodilac tehničke službe

Inex Plus d.o.o.

Beograd, Zrenjaninski put 114

09.07.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis poslova:
- Projektuje instalacije i održavanje sistema tehničke zaštite klijenata
- Obezbeđuje tehničku podršku svim organizacijskim delovima privrednog društva
- Organizuje tehničko obezbeđenje alarmnih sistema i sistema video nadzora
- Učestvuje u prethodnom projektovanju sistema video nadzora i kontrole pristupa, u izboru opreme, u izradi ponude za izvođenje radova
- Vrši ugradnju i instaliranje, video nadzora, protivprovalnih, protivpožarnih i drugih sistema za zaštitu objekata i štićenih prostora
- Vrši redovnu kontrolu i servisiranje instaliranih tehničkih sredstava i oprema, testira rad sistema
- Daje elemente za izradu ugovora tehničkog obezbeđenja
- Prati razvoj tehničkih sredstava
- Izveštava klijente o alarm monitoringu
- Preventivno održava radio mreže fizičkog obezbeđenja i transporta novca i vrednosti
- Vrši manje opravke radio sredstava i pomoćne opreme
- Obavlja druga zaduženja po malogu neposrednog rukovodioca ili direktora

Uslovi:
- Minimum IV poželjno VI stepen stručne spreme tehničkog smera ( elektrotehnika ili mašinstvo)
- Dobro poznavanje rada na računaru i osnova mrežnih računarskih tehnologija
- Poželjno iskustvo u radu sa sistemima video nadzora (Axis, Dahua, Hikvision) poznavanje sistema protivprovalne zaštite (Paradox, DSC) i sistema kontrole pristupa
- Vozačka dozvola B kategorije
- Znanje engleskog jezika

Konkurs je istekao.

INEX PLUS DOO

Privredno društvo Inex Plus d.o.o. iz Beograda je svojim dugogodišnjim profesionalnim radom svrstano u sam vrh kompanija koje se bave pružanjem kompletnih bezbednosnih usluga kako bi odgovorilo na sve zahteve potencijalnih i stalnih klijenata na teritoriji cele Srbije.

Direktan link do oglasa