Konkurs je istekao.

Rukovodioc u sektoru održavanja

Standard Furniture Serbia

Jagodina, Paraćin, Ćuprija

11.02.2021.

Kompanija "Standard Furniture Serbia" doo iz Ćuprije, bavi se preradom drveta i proizvodnjom drvenih proizvoda za renomirani svetski lanac robnih kuća IKEA. Trenutno zapošljava oko 350 radnika i u konstantnoj težnji za napretkom raspisujemo konkurs za poziciju RUKOVODIOCA U SEKTORU ODRŽAVANJA.

Uslovi:

  • Minimalno VI stepen stručne spreme (prednost VII stepen)
  • Radno iskustvo na poslovima održavanja u proizvodnji
  • Poznavanje engleskog jezika (prednost)
  • Poznavanje rada u Auto Cad-u (prednost)

Glavni zadaci i zaduženja:

  • Rukovodi poslovima mašinskog održavanja u fabrici za obradu drveta
  • Upravlja timom mašinbravara i tehničara mašinskog održavanja
  • Izrađuje planove preventivnog održavanja
  • Izrađuje izveštaje o stanju ispravnosti mašina i opreme kao i radu službe održavanja
  • Vodi računa o pravovremenoj nabavci rezervnih delova vodeći računa o optimalnim zalihama i dr.

    Kompanija "Standard Furniture Serbia" d.o.o. iz Ćuprije, bavi se preradom drveta i proizvodnjom drvenih proizvoda za renomirani svetski lanac robnih kuća IKEA. Kompanija zapošljava 400 radnika. Standard Furniture Serbia prostire se na površini od 20000 m². Standard Furniture Serbia na mesečnom nivou preradi više od 1500 m³ bukovih trupaca. Kapacitet sušara je oko 700 m³/mesec. U trci sa globalnom konkurencijom u cilju osiguranja kvaliteta proizvoda kompanija ima zaokružen proces prerade drveta.…

    Direktan link do oglasa