Konkurs je istekao.

SAP FI / MM Konsultant

MK IT Business Solutions d.o.o.

Novi Sad

23.03.2019.

MK IT Business Solutions je konsultantska kuća, članica MK Group poslovnog Sistema. MK IT Business Solutins čine interni SAP konsultanti sa višegodišnjim iskustvom u implementaciji SAP rešenja. Kako radimo na novim interesantnim projektima, potrebno nam je proširenje tima SAP konsultanata.

Zbog toga Vas pozivamo da se pridružite našem timu na poziciji:

SAP FI / MM Konsultant

Lokacija: Novi Sad

Opis posla:

  • Implementacija SAP rešenja kroz aktivno učešće u različitim projektima
  • Konfiguracija SAP ERP sistema
  • Specificiranje, analiza i formulisanje zahteva korisnika za implementiranje u SAP
  • Kreiranje testnih scenarija
  • Testiranje implementiranih rešenja
  • Izrada korisničke i tehničke dokumentacije
  • Samostalno pripremanje i izvođenje prezentacija i obuka
  • Podrška korisnicima u svakodnevnom opreativnom radu u SAP-u
  • Izrada specifičnih SAP enhancements, user exit, BADI, BTE
  • Migracija podataka iz i u SAP sistem (korišćenje, LSMW ili drugi specifičnih alata za migraciju)
  • Izrada layout-a poslovnih dokumenata koristeći Smartforms i Sapscript alate
  • Definisanje funkcionalnih specifikacija za dodatni razvoj i proširenje SAP funkcionlanosti
  • Usvajanje novih SAP standardnih rešenja, kao i novih tehnologija od strane SAP-a

Od kandidata očekujemo:

  • Visoka stručna sprema (VII stepen) informatičkog usmerenja (prirodno-matematički, elektrotehnički, fakultet organizacionih nauka, ekonomski ili drugi fakultet sličnog usmerenja)
  • Napredno korišćenje računara (MS Windows, MS Office, internet)
  • Znanje struktura baza podataka i relacionog modela baze podataka
  • Sposobnost uspostavljanja prioriteta i organizacije poslova u skladu sa postavljenim ciljevima
  • Sposobnost individualnog i timskog rada,
  • Usmerenost na potrebe korisnika
  • Posvećenost realizaciji zadataka uz postizanje najvišeg kvaliteta
  • Znanje engleskog jezika
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Šta Vam nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Rad u našim kancelarijama u Novom Sadu
  • Rad na interesantnim projektima
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Rok za konkurisanje: 23.03.2019.

    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa