Sales / Account Manager

MAGNAT Real Estate Investments

Beograd, Francuska 5

25.10.2020.

ugovor puno radno vreme

MAGNAT Real Estate Investments je firma koja sa svojim više decenijskim iskustvom zauzima posebno mesto na tržištu nepokretnosti.

MAGNAT se bavi pružanjem konsultantskih usluga u oblastima brendiranja, marketinga, prodaje i upravljanja stambenim, poslovnim i industrijskim nepokretnosti.

OPIS POSLA:

Posao se zasniva na prodaji stanova i  poslovnih prostora na stambeno-poslovnim objektima , što podrazumeva posredovanje i saradnju sa kupcima.. Posao je dinamičan, omogućava kvalitetne kontakte i odličnu zaradu.

Tražimo:

  • Iskustvo u radu sa nekretninama, tačnije u agencijama za nekretnine
  • Svakodnevni kontakt sa postojećim kupcima i pronalaženje novih klijenata
  • Planiranje i realizacija prodajnih aktivnosti
  • Izrada, organizacija i individualni plan prodaje za svakog kupca
  • Pronalazak novih klijenata, organizovanje sastanaka, izrada ponuda, iniciranje prodaje
  • Komunikativnost, reprezentativnost, ambicija i želja za radom i provizijom je nešto što očekujemo od kandidata za ponuđenu poziciju
  • Konstantno informisanje o tržištu nekretnina
  • Pregovoranje prodaji  nekretnina , kao i obezbedjenje potpisavanje ugovora u skladu sa poslovnom politikom
  • Aktivno učestvuje u pregovorima o ceni i sklapanju ugovora o kupoprodaji
  • Prati klijenata od početka do kraja u kupoprodajnom procesu nepokretnosti
  • Izvršavanje poslova prodaje u skladu sa prodajnom strategijom i planovima prodaje

Kvalifikacije i profil kandidata:

  • IV - VII stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • Poželjno položen stručni ispit za posrednika u prometu
  • Osnovno znanje engleskog jezika – konverzacija, čitanje, pisanje
  • Aktivno znanje i upotreba računara
  • Snalažljivost, organizovanost i samostalnost u radu
  • Izražene komunikacione i pregovaračke veštine
  • Sposobnost prilagođavanja različitim ljudima i zahtevima posla
  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti

    Magnat Petrović d.o.o.

    • Srbija, Beograd, Bulevar Maršala Tolbuhina 20/4
    • PIB: 104776504
    • Matični broj: 20236248
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa