Konkurs je istekao.

Sales Manager

Blitz Film & Video Distribucija d.o.o.

Beograd, Radnička 9

03.02.2023.

Društvo Blitz je prisutno na regionalnom tržištu od 1992. godine, te je vodeći distributer filmova u Srbiji i Crnoj Gori.

Osim što je ekskluzivni filmski distributer naslova studija Warner Bros Pictures International, društvo Blitz takođe kontinuirano stiče prava na distribuciju velikog broja audiovizualnih dela najznačajnije svetske nezavisne produkcije.

Naše najveće prednosti su dugogodišnje iskustvo, podsticanje inovacija, ulaganje u lični razvoj zaposlenih, entuzijazam, kreacija i jasna razvojna strategija.

Šireći i unapređujući poslovanje, pozivamo Vas da se pridružite našem timu i uključite u dinamično radno okruženje na radnom mestu: Sales Manager

Koga tražimo:

Radno mesto Sales Manager-a (m/ž) dinamična je pozicija koja zahteva visoke organizacione kapacitete, odgovornost i predanost radu, veštinu pregovaranja i prezentacije. Tražimo osobu koja voli filmove, kreativnu i komunikativnu, koja brzo usvaja nova znanja i veštine.

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija sa postojećim partnerima - sposobnost ugovaranja prodaje i organizacija distribucije filmova
  • proaktivno rešavanje operativnih zadataka
  • aktivno praćenje tržišta
  • briga o naplati potraživanja, administrativni poslovi
  • praćenje i unapređivanje kompanijskih procesa, procedura i standarda
  • odgovornost za ostvarenje postavljenih individualnih i timskih ciljeva

Šta očekujemo:

  • odlične prodajne, komunikacione i prezentacijske veštine
  • sposobnost planiranja i organizovanja
  • visoka motivacija i pozitivan stav i izvrsno poznavanje  MC Office paketa (poseban naglasak na Excel, Outlook, PPT)
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika (pismeno i usmeno)

Stručna sprema:

  • viša stručna sprema
    Konkurs je istekao.

    Blitz film & video distribucija d.o.o.

    • Radnička 9, Mall, Beograd, Srbija
    • PIB: 109001566
    • Matični broj: 21109185

    Direktan link do oglasa