Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Potreban nam je:

Sales Manager

Beograd

Opis posla:

  • Priprema, organizacija, realizacija i koordinacija prodajnih aktivnosti/projekata
  • Istraživanje tržišta, analiza prodaje, razvoj i prodaja
  • Povećanje poslovnih mogućnosti kroz analizu tržišta i njegovih potreba
  • Pisanje izveštaja
  • Projektovanje očekivanog obima prodaje i profita, za postojeće i nove proizvode
  • Uspostavljanje, održavanje kontakta sa novim i postojećim kupcima
  • Pravljenje ponuda za klijente

Uslovi:

  • Minimum 2 godine iskustva na istoj/ sličnoj poziciji
  • Minimum VŠS/VSS
  • Poželjno znanje iz oblasti telekomunikacija, VAS usluga, i mobilnog marketinga
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
  • Analitičnost
  • Sposobnost za rad u timu
  • Proaktivno razmišljanje i pronalaženje idejnih rešenja
  • Odlične pregovaračke sposobnosti

Nudimo:

  • Stručno obrazovanje unutar kompanije
  • Materijalnu motivaciju
  • Mogućnost napredovanja
  • Obuka
  • Fiksni deo zarade i bonuse za ostvarene zadate ciljeve

Rok za konkurisanje: 28.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca EDS d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Paunova 82-84
  • PIB: 106060785
  • Matični broj: 20527447
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.