Konkurs je istekao.

Sales Manager

Tartufi SR

Beograd, Vojvode Stepe 260

20.01.2022.

ugovor puno radno vreme

Tartufi SR raspisuje konkurs za radno mesto: SALES MANAGER

Opis posla

Da li ste ambiciozni prodajni menadžer koji traži priliku da unapredi svoje veštine i karijeru u odličnom radnom okruženju?

Ako ste pametan, ambiciozan, i kreativan prirodni komunikator koji voli uzbuđenje zbog novih izazova, i koji je u stanju da napreduje u brzom okruženju, imamo savršen posao za Vas! Tražimo marljivog menadžera naših proizvoda koji će promovisati naše inovativne, i jedinstvene proizvode, tartufe, koje izvozimo u USA, UAE, Zemlje EU.

Odgovornosti:

·        Poslovi prodaje gotovog proizvoda na domaćem tržištu;

·        Učestvovanje u planiranju prodaje;

·        Terenski obilazak postojećih, i potencijalnih kupaca.

·        Analiza konkurencije, i tržišta;

·        Učestvovanje na domaćim, i stranim sajmovima.

Uslovi:

·        Najmanje  IV Stepen stepen stručne spreme.

·        Sa iskustvom u prodaji minimum 1 godina.

·        Poznavanje engleskog jezika;

·        Poznavanje rada na računaru (MS Office Word, Excel, Power Point);

·        Komunikativnost, dinamičnost, organizovanost, spremnost za timski rad i samoinicijativnost;

·        Vozačka dozvola B kategorije – obavezno aktivan vozač.

Šta možete da očekujete od nas:

·  Zaposlenje za stalno, posle probnog rada;

·  Rad u dinamičnom, i profesionalnom okruženju;
·  Besplatno usavršavanje, i obuka;
·  Mentorska podrška u profesionalnom razvoju;

Uz biografiju možete poslati, i propratno pismo, zašto ste baš Vi odgovarajuća osoba za našu kompaniju!

Srećno!

Konkurs je istekao.

Tartufi SR

Tartufi SR porodična firma, koja se uspešno bavi prodajom, izvozom, i proizvodnjom proizvoda sa tartufima. ​ Posedujemo sve svetske sertifkate u oblasti hrane, čime dokazujemo da su naši proizvodi proizvedeni, pakovani po sistemu bezbednosti hrane, što garantuje potpunu zdrastvenu ispravnost proizvoda po standardima EU.  Simbol vrhunske srpske gastronomije, pravo mesto da se upozna čarobni svet zavodljivih tartufa. Nas gotov proizvod, lepo spakovana, biološki vredna hrana, uspela je da osvoji…

Direktan link do oglasa