Konkurs je istekao.

Samostalni komercijalista

Triglav osiguranje a.d.o.

Beograd

24.10.2019.

Prilika

Beograd

Triglav osiguranje je deo Triglav grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom više od 110 godina. Pored matičnog tržišta u Sloveniji, Triglav grupa posluje na još šest tržišta. Pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena odgovornost, vrednosti koje su Triglav grupu postavile na lidersko mesto u regionu jugoistočne Evrope.

Zbog poslovne ekspanizije raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Samostalni komercijalista (m/ž)

Očekujemo:

  • Kandidate VII stepena stručne spreme
  • 2 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima u oblasti neživotnih osiguranja
  • Kandidate koji imaju dobre komunikativne veštine, sposobnost da odrede prioritete, dobro se snalaze pod pritiskom, timski su orijentisani, imaju sposobnost efikasnog rešavanja problema
  • Poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office)
  • Poznavanje jednog svetskog jezika – prednost engleski jezik
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Opis osnovnih zaduženja:

  • Prodaje osiguranje putem društava za posredovanje i zastupanje u osiguranju
  • Zaključuje imovinska osiguranja prema važećim tarifama i uslovima osiguranja i vrši njihovu obnovu
  • Prati naplatu premije osiguranja
  • Priprema potrebne podatke za izradu prodajnih i poslovnih analiza

Omogućujemo:

  • Radni odnos u uspešnoj međunarodnoj kompaniji, lider u osiguranju u Adria regionu
  • Adekvatnu zaradu i radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja
  • Edukacija i stalno usavršavanje u struci

Triglav osiguranje a.d.o. Beograd sa registrovanim sedištem na adresi Novi Beograd, Milutina Milankovića 7a, matični broj 07082428, prikuplja i obrađuje podatke o ličnosti, te se kao rukovalac u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti ponaša u svemu u skladu sa propisima kojima je uređena ova oblast.

Vaše podatke prikupljamo samo u svrhu regrutacije odnosno selekcije za oglašenu poziciju, a pristup istima imaju samo ovlašćena lica, u skladu sa obavljanjem njihovih radnih zadataka. Ovako prikupljene podatke, čuvamo 3 godine.

Na web stranici Triglav osiguranja a.d.o. Beograd, u dokumentu Obaveštenje o obradi podataka o ličnosti, možete se u svemu detaljno informisati. Sva prava zagarantovana važećim propisima o zaštiti podataka o ličnosti, kao i sve odgovore na Vaša pitanja u vezi sa podacima o ličnosti, možete dobiti upitom na e-mail adresu: dpo@triglav.rs

Rok za konkurisanje: 24.10.2019.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Triglav osiguranje a.d.o.

    Mi smo Triglav osiguranje, deo Triglav grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom više od120 godina. Svrstavamo se među najveće osiguravajuće grupacije u regionu jugoistočne Evrope, a karakterišu nas pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • DODATNI SLOBODNI DANI

    Direktan link do oglasa