Konkurs je istekao.

Samostalni projektant programer / ORACLE

Invej a.d.

Beograd

01.03.2018.

Poslovnom sistemu „Invej“ ad iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu u svojoj grani i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebne ambiciozne, odgovorne i sposobne osobe, spremne za rad u dinamičnom okruženju.

SAMOSTALNI PROJEKTANT - PROGRAMER - Oracle

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema fakulteta, prirodno matematičkog smera, elektrotehničkog, organizacionih nauka, ostali fakulteti sa informatičkim smerom
  • Minimum 2 godina radnog iskustva na relevantnim poslovima
  • Neophodno iskustvo u radu sa Oracle DBA, Oracle Forms i PL/SQL
  • Dobro poznavanje relacionih baza podataka: Oracle, MySQL
  • Osnovno poznavanje poslovnih procesa (planiranje, prodaja, nabavka, proizvodnja, finansije…)
  • Organizacione sposobnosti, motivisanost i timski rad, inicijativa i kreativno razmišljanje
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Razvoj novih aplikacija i održavanje postojećih
  • Otklanjanje problema u radu softvera
  • Izrada softverske tehničke dokumentacije

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
  • Napredovanje u poslu i karijeri
  • Stimulativnu zaradu

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 01.03.2018.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa