Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

www.msbuild.rs

Privredno društvo MS BUILD SOLUTIONS iz Beograda usled povećanja obima poslovanja, oglašava potrebu za popunjavanje radnog mesta:

Samostalni računovođa

Beograd

OPIS POSLA:

  • Knjiženje i kontrola poslovne dokumentacije i poslovnih promena
  • Platni promet, knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije
  • Vođenje evidencije o radnicima, prijava/odjava radnika
  • Obračun zarada, naknada zarada i drugih primanja fizičkih lica
  • Praćenje i usklađivanje salda-konta kupaca i dobavljača
  • Samostalna izrada poreskih prijava, kontrola ulaznog i izlaznog PDV-a
  • Obračun poreza na dobit pravnih lica
  • Priprema redovnih godišnjih finansijskih izveštaja
  • Komuniciranje sa državnim institucijama i poslovnim bankama
  • Obezbeđenje neophodne dokumentacija za učestvovanje na tenderima
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave
  • Redovno praćenje propisa iz računovodstvene oblasti
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu direktora iz oblasti računovodstva

USLOVI:

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima računovođe
  • Poželjno iskustvo u građevinskoj delatnosti
  • VI-VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Odlično poznavanje propisa iz računovodstvene oblasti
  • Poznavanje rada na računaru i programa MS Office paketa
  • Odgovornost, tačnost i preciznost u radu

NUDIMO:

  • Dinamično radno okruženje
  • Timsku atmosferu
  • Redovnu isplatu zarade
  • Stalno učenje i razvoj
  • Kandidatima nudimo stalno zaposlenje u dinamičnom radnom okruženju, odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno napredovanje.

Samo kandidati koji ispunjavaju navedene uslove i uđu u uži krug biće kontaktirani

Pošaljite vaš CV elektronskim putem.

 Rok za konkurisanje: 02.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca MS Build Solutions d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Gramsijeva 8a
  • PIB: 109487112
  • Matični broj: 21192163
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.