Konkurs je istekao.

Samostalni računovođa

SB Management RED d.o.o.

Beograd, TADIJE SONDERMAJERA 4A

26.02.2023.

SB Management RED d.o.o. je deo grupacije Shikun & Binui Europe B.V koja se bavi investicijama u stambene i poslovne objekte.

Shikun & Binui grupa je vodeća kompanija koja posluje na polju infrastrukture, nekretnina i obnovljive energije. Kompanije članive grupe su uključene na velikim projektima u Izraelu, kao i širom sveta. Grupa je postigla velika dostignuća u izgradnji stambenih naselja, poslovnih objekata, saobraćajne infrastrukture, ekologije, prečiščavanju voda, desalinizaciji i na polju međunarodnih razvojnih projekata.

SB Management RED d.o.o. je usmerena na pružanje opštih savetodavnih usluga koje uključuju i računovodstvo na projektima vezanim za investicije u stambene i poslovne objekte.

Opis posla, odgovornosti i zaduženja:

  • Knjiženje i kontrola ispravnosti knjiženja svih poslovnih promena
  • Priprema, obračun PDV-a i podnošenje PDV prijave
  • Praćenje i primena računovodstvenih i aktuelnih propisa i zakonskih promena
  • Priprema i izrada finansijskih i poreskih izveštaja u skladu sa zakonima (redovni godišnji izveštaji, poreski bilansi)
  • Komunikacija sa kupcima, spremanje potrebne dokumentacije vezano za povrat PDV kupcima prilikom kupovine prvog stana
  • Saradnja sa bankama, poreskim i drugim institucijama
  • Saradnja sa revizorskim kućama
  • Drugi poslovi u oblasti računovodstva, po potrebi i nalogu rukovodioca službe

Uslovi:

  • Minimum sedam godina iskustva rada u računovodstvu
  • Samostalnost, preciznost, ažurnost i sistematičnost u radu
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno vreme
  • Kompetitivnu zaradu
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mesečna uplata u dobrovoljni penzioni fond
  • Bonus na kraju godine
  • Jednom godišnje team building
  • Prijatno okruženje i dobru radnu atmosferu
  • Podršku od ostalih kolega

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • TADIJE SONDERMAJERA 4A, Beograd, Srbija
    • PIB: 111788222
    • Matični broj: 21540722

    Direktan link do oglasa