Konkurs je istekao.

AIGO je jedan od vodećih sistem integratora u Srbiji koji prepoznaje potrebe IT tržišta i pruža pouzdanu, prilagođenu i sveobuhvatnu podršku. Nudi multivendorska IT rešenja za uspostavljanje efikasnog i integrisanog sistema operacija za uspešno kancelarijsko poslovanje. Pružamo usluge iz oblasti konsaltinga, dizajna rešenja, implementacije i redovnog servisa za mala, srednja i velika preduzeća.

Potreban nam je:

Samostalni stručni saradnik za javne nabavke

Beograd

Opis posla:

  • samostalno radi na javnim nabavkama male vrednosti i otvorenim postupcima (samostalne ponude, zajedničke ponude, ponude sa podizvođačima), sastavljanje zahteva za zaštitu prava
  • sarađuje u procesu planiranja i izvođenja projektnih zadataka i sarađuje u procesu razvoja novih postupaka i metoda rada
  • obavlja kompletnu analizu tenderske dokumentacije, sa predlozima i rešenjima, sarađuje kod izvođenja projektnih zadataka
  • prati mesečnu realizaciju i priprema predloge potrebne rukovodiocu Službe i direktoru Sektora za donošenje poslovnih odluka
  • prati i analizira javne portale u domenu donetih odluka i promena na objavljenim konkursnim dokumentacijama
  • prati sve izmene Zakona o javnim nabavkama

Odgovornost:

  • za kvalitetno i efikasno vršenje stručnih, operativnih i organizacionih poslova navedenih u opisu radnog mesta
  • za poverljivost informacija i profesionalan odnos prema klijentima
  • za uredno ažuriranje, vođenje i arhiviranje poslovne dokumentacije

Očekivanja:

  • izražena inovativnost u radu, izrada novih i varijantnih rešenja
  • izražena proaktivnost i samostalnost u poslu
  • preuzimanje odgovornosti, inicijative i brzo donošenje odluka
  • dobre performanse pri radu pod pritiskom
  • visoki standardi u vezi kvaliteta i produktivnosti
  • sistematičnost i predanost ciljevima
  • kontinuirano usavršavanje
  • razvijene komunikacione sposobnosti
  • razvijene organizacione sposobnosti
  • samostalnost u radu kao i sposobnost za rad u timu

Uslovi:

  • 5+ godina radnog iskustva u poslovima javnih nabavki (prednost imaju kandidati koji su radili na poslovima javnih nabavki iz oblasti računarske opreme, softvera i računarskog potrošnog materijala)
  • poznavanje Zakona o javnim nabavkama
  • rad na računaru - MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Prijavom na ovaj konkurs saglasni ste da vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu, poslodavac može kontaktirati u periodu od narednih godinu dana, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom.

Rok za konkurisanje: 03.10.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Aigo Business System d.o.o.

AIGO kompanija je jedan od vodećih sistem integratora u Srbiji koji prepoznaje potrebe IT tržišta i pruža pouzdanu, prilagođenu i sveobuhvatnu podršku. Nudimo multivendorska IT rešenja za uspostavljanje efikasnog i integrisanog sistema operacija za uspešno kancelarijsko poslovanje. Pružamo usluge iz oblasti konsaltinga, dizajna rešenja, implementacije i redovnog servisa za mala, srednja i velika preduzeća. Za 11 godina poslovanja postali smo ozbiljan i kredibilan strateški partner IT…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.