Konkurs je istekao.

Samostalni stručni saradnik za pravne poslove

Aigo BS d.o.o.

Beograd

28.05.2019.

AIGO je jedan od vodećih sistem integratora u Srbiji koji prepoznaje potrebe IT tržišta i pruža pouzdanu, prilagođenu i sveobuhvatnu podršku. Nudi multivendorska IT rešenja za uspostavljanje efikasnog i integrisanog sistema operacija za uspešno kancelarijsko poslovanje. Pružamo usluge iz oblasti konsaltinga, dizajna rešenja, implementacije i redovnog servisa za mala, srednja i velika preduzeća.

Potreban nam je:

Beograd

Opis posla:

  • samostalno obavlja najzahtevnije pravne poslove za potrebe Društva
  • izrađuje interne akte Društva
  • daje stručna pravna mišljenja i savete
  • priprema i pokreće sudske sporove
  • kontinuirano prati zakonsku regulativu
  • obavlja pismenu i usmenu komunikaciju sa poslovnim partnerima i strankama za potrebe rukovodstva Društva
  • koordinira radom pravne službe
  • podstiče razvoj potencijala zaposlenih, timskog duha i organizacione kulture
  • učestvuje u utvrđivanju potreba za usavršavanjem kadrova
  • pruža postojećim i potencijalnim zaposlenima validne i pravovremene informacije
  • prati mesečne aktivnosti i priprema periodične izveštaje o radu

Odgovornost:

  • za kvalitetno i efikasno vršenje stručnih, operativnih i organizacionih poslova navedenih u opisu radnog mesta
  • za poverljivost informacija i profesionalan odnos prema klijentima
  • za uredno ažuriranje, vođenje i arhiviranje poslovne dokumentacije

Očekivanja:

  • izražena proaktivnost i samostalnost u poslu
  • preuzimanje odgovornosti, inicijative i brzo donošenje odluka
  • jasno davanje uputstava kolegama, njihovo motivisanje ka razvoju
  • koordinacija i vođenje tima ljudi
  • dobre performanse pri radu pod pritiskom
  • visoki standardi u vezi kvaliteta i produktivnosti
  • postavljanje i razvijanje strategija i realizacija organizacionih ciljeva
  • sistematičnost i predanost ciljevima
  • kontinuirano usavršavanje
  • pregovaračke sposobnosti

Uslovi:

  • fakultetsko obrazovanje (pravni fakultet)
  • 5+ godina radnog iskustva u privrednom pravu
  • iskustvo na rukovodećoj poziciji
  • konverzacija na engleskom
  • vozačka dozvola B kategorije
  • rad na računaru - MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Prijavom na ovaj konkurs saglasni ste da vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu, poslodavac može kontaktirati u periodu od narednih godinu dana, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom.

Pored konkurisanja putem sledećeg linka, CV je potrebno proslediti i na mejl adresu konkursi@aigo.rs.

Rok za konkurisanje: 28.05.2019.

    Konkurs je istekao.

    Aigo Business System d.o.o.

    AIGO kompanija je jedan od vodećih sistem integratora u Srbiji koji prepoznaje potrebe IT tržišta i pruža pouzdanu, prilagođenu i sveobuhvatnu podršku. Nudimo multivendorska IT rešenja za uspostavljanje efikasnog i integrisanog sistema operacija za uspešno kancelarijsko poslovanje. Pružamo usluge iz oblasti konsaltinga, dizajna rešenja, implementacije i redovnog servisa za mala, srednja i velika preduzeća. Za 11 godina poslovanja postali smo ozbiljan i kredibilan strateški partner IT vendora i već…

    Direktan link do oglasa