Konkurs je istekao.

Saradnik na terenu

Saobraćajne nezgode-bonus d.o.o.

Vranje, Bujanovac, Preševo, Vladičin Han

24.10.2019.

ugovor nepuno radno vreme

„Saobraćajne nezgode-bonus“ d.o.o. Niš-Medijana je društvo za obradu odštetnih zahteva i procenjivanje rizika i šteta, čije je sedište u Nišu, a koje uspešno posluje na teritoriji cele Srbije sa Poslovnim jedinicama (PJ) u Kruševcu, Jagodini i Leskovcu. Specijalnost društva „Saobraćajne nezgode-bonus“ d.o.o. je pružanje usluga strankama radi nadoknade štete iz saobraćajnih nezgoda (www.saobracajnenezgode.co.rs).

I vi možete da budete deo naše priče o uspehu!

KONKURS za prijem u radni odnos više kandidata za radno mesto:

u Vranju, Preševu, Bujanovcu i Vladičinom Hanu

Opis posla:

  • Sklapa ugovore o zastupanju sa klijentima sa šireg područja Vranja, Preševa, Bujanovca i Vladičinog Hana
  • Prati realizaciju predmeta i radi dnevni izveštaj
  • Predlaže unapređenje poslovanja PJ u skladu sa ovlašćenjima koje ima
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora

Uslovi za kandidate:

  • Iskustvo u radu na poslovima komercijaliste na terenu-trgovački putnici
  • IV stepen stručne spreme društvenog smera
  • Poznavanje rada na računaru
  • Dobre organizacione sposobnosti i komunikacijske veštine
  • Položen vozački ispit – B kategorije
  • Poželjno sa sopstvenim vozilom

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost velike zarade sa redovnom isplatom i uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja

Ako zadovoljavate gornje kriterijume i želite postati deo uspešnog tima, Vašu biografiju sa propratnim pismom pošaljite elektronskim putem ili poštom na adresu:

„Saobraćajne nezgode-bonus“ d.o.o.
ul. 7. juli 35, L-14 18000 Niš

Za sve informacije kontakt telefon je  svakog radnog dana od 08-15h.

Konkurs traje do: 24.10.2019. godine.

    Konkurs je istekao.

    "Saobraćajne nezgode-bonus" d.o.o. Niš-Medijana

    • ul.7.juli 35, L14, Niš, Srbija
    • PIB: 110166115
    • Matični broj: 21309419

    Direktan link do oglasa