Konkurs je istekao.

Saradnik procesa savetovanja o zapošljavanju

Centar za privredni consulting d.o.o.

Beograd, Novi Sad

13.12.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Formalni opis posla (osnovne aktivnosti):

  • rad u vezi zapošljavanja (savetovanje, regrutacija, selekcija, priprema dokumentacije, intervju, komunikacija, ino zapošljavanje),
  • komunikacija sa klijentima, studentima (savetodavna uloga, pitanja, odgovori…),
  • vođenje internih projekata firme,
  • administracija.

Kvalifikacije/uslovi:

  • *OBAVEZNO posedovanje licence Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja za rad u zapošljavanju*,
  • poznavanje engleskog jezika min B1 (nije neophodan sertifikat, usmena provera),
  • ekstremno dobra komunikacija, snalažljivost i brzina, dinamičnost,
  • poznavanje MS Office paketa, brzo kucanje,
  • visok nivo pismenosti na srpskom jeziku (gramatika, pravopis),
  • prednost: iskustvo na poslovima regrutacije i profesionalne selekcije,
  • prednost: ranije iskustvo u stranoj ili većoj/poznatoj domaćoj kompaniji,
  • prednost: poznavanje nemačkog jezika, min A2.

Kandidat može očekivati:

  • ugovor na određeno vreme,
  • mogućnost rada u office ili rad od kuće,
  • dinamičan posao, svakodnevna nova znanja, izazovi,
  • mogućnost napredovanja u karijeri,
  • mogućnost rada na međunarodnim projektima,
  • zarada dosta brzo prati rezultate i brzinu rada,
  • godišnji bonus.

    • Branimira Ćosića 2, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 101635871
    • Matični broj: 08178909

    Direktan link do oglasa