Konkurs je istekao.

Saradnik rukovodioca marketinga

Dudi Co. d.o.o.

Subotica

23.05.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

ZBOG OTVARANJA MINI CENTRA I LOGISTIČKOG CENTRA

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, odgovornost u radu, lojalnost i pozitivan životni stav.  Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja, mogućnost stalnog zaposlenja i redovnu, stimulativnu zaradu.

Oglašavamo poziciju za radno mesto:

SARADNIK RUKOVODIOCA MARKETINGA

Subotica

Opis posla:

Predviđeno radno mesto podrazumeva marketing procese strateškog planiranja, Offline i Online marketing, razvoj imidža i identiteta, analize aktivnosti korisnika, PR, POS promocije i event-e, razvoj i održavanje internet prodavnice u saradnji sa programerima, asistenciju i realizaciju kampanja u strateškom Internet marketingu, istraživanju na Internetu,  opsluživanje web sajta koji prodaje i promoviše, komunikaciju sa firmama partnerima.

Profil:

Proaktivna osoba koja poseduje samoinicijativu, kreativnost, analitičke i pregovaračke sposobnosti, prodajne veštine, profesionalno samopouzdanje i odgovornost, preduzimljivost, vedrinu, ljubaznost i spremnost za timski rad, kao i osnovno znanje u oblasti marketinga i trgovine.

Uslovi:

  • visok nivo korišćenja računara
  • poznavanje i iskustvo u korišćenju Google Adwords-a za kreiranje i praćenje kampanja
  • poznavanje i iskustvo u korišćenju Google Analytics-a
  • odlično poznavanje interneta i socijalnih mreža
  • znanje engleskog (pre svega pisanje), dodatni jezici od prednosti

Prednosti:

  • poznavanje programa za obradu slike i dizajn
  • poznavanje programa za unos teksta, kalkukacije i izradu prezentacija
  • iskustvo u radu na online prodaji/web shop-ovima
  • iskustvo u organizaciji event-a

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • sigurnu, redovnu i konkurentnu zaradu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • stimulacije

Rok za konkurisanje: 23.05.2019.

    Konkurs je istekao.

    Dudi Co. Doo.

    • Dinka Zlatarića 12, Subotica, Srbija
    • PIB: 100838099
    • Matični broj: 08622302

    Direktan link do oglasa