Konkurs je istekao.

Saradnik u Helpdesku (Tehnička podrška)

Halcom a.d.

Beograd

16.10.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Ko smo mi?

Halcom a.d. je poznata kompanija kako na domaćem tako i na inostranom tržištu po svojim visokokvalitetnim rešenjima iz oblasti:

  • Elektronskog bankarstva,
  • Međubankarskog klirinškog sistema,
  • Mobilnog plaćanja i mobilnog poslovanja,
  • Elektronskih faktura,
  • Razmene, arhiviranja i vremenskog žigovanja digitalno potpisanih dokumenata,
  • Sistemske integracije i konsultacije,
  • Korišćenja tehnologija za bezbednost prenosa i čuvanja podataka u skladu sa PKI (Public Key Infrastructure) standardima.
  • SMS usluga

Halcom trenutno posluje na 11 tržišta u regiji EMEA (Europe, Middle East and Africa) i pruža je rešenja za više od 70 komercijalnih banaka, 4 centralne banke i klirinške kuće.

Naš cilj je da omogućimo sigurna i jednostavna elektronska plaćanja bilo gde i bilo kada.

Povezujemo kupce, finansijske institucije, trgovce i pružaoce usluga.

Mi ujedinjujemo međunarodne zainteresovane strane deleći znanje i iskustvo.

Beograd

Opis posla:

  • Pružanje pomoći korisnicima Halcomovih usluga / proizvoda
  • Rešavanje tehničkih problema vezanih za e-banking rešenja kompanije
  • Pružanje željenih informacija putem svih komunikacionih kanala Halcoma
  • Uredno vođenje evidencije prijava
  • Evidencija odgovora na uobičajena pitanja korisnika

Profil kandidata:

  • Sposobnost brze analize i rešavanja tehničkih problema
  • Odlično poznavanje MS Windows okruženja i MS Office paketa
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, efikasnost, organizovanost

Kandidatima nudimo:

  • Dinamično okruženje u mladom timu ljudi
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Team building aktivnosti

U izboru saradnika prednost će imati kandidati koji imaju praktičnog iskustva u području tehničke podrške, znanja o bankarskim platnim sistemima.

Rok za konkurisanje: 16.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Halcom a.d.

    Halcom is a pioneer in development of modern solutions for payment systems in Central and Southeast Europe. An international company with strong local characteristics, which innovatively develops products and services for financial institutions through an agile methodology. Halcom's experts transform their knowledge of payment systems, technical knowledge and many years of experience, into advanced solutions, products and services. We are present in 8 EMEA markets, in more than 60 banks and two…

    Direktan link do oglasa