Konkurs je istekao.

Saradnik u IT sektoru

Kids Beba d.o.o.

Beograd

29.10.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Kompanija "Kids Beba" d.o.o. je proizvođač i distributer dečije garderobe.

Kao lider u dečijoj garderobi i modi, Beba Kids pruža visok nivo kvaliteta uz originalan i moderan dizajn.

Zbog kontinuiranog razvoja i rasta kompanije, tražimo osobe za poziciju:

SARADNIK U IT SEKTORU

Beograd

Opis posla:

  • Pruža tehničku podršku korisnicima IT opreme u Kompaniji i daje predloge za unapređenja
  • Servisira računarsku i mrežnu opremu u domenu svojih zaduženja
  • Administrira mrežnu infrastrukturu u kompaniji
  • Instalacija Windows OS-a, ERP-a i ostalih softverskih rešenja
  • Komunicira sa tehničkom podrškom dobavljača (implementatora) softvera kao i angažovanim konsultantima

Uslovi:

  • Neophodno je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima (minimum 2 godine)
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Odlično poznavanje Microsoft Office alata (Excel, Power BI, Word…)
  • Poznavanje MS SQL, IBM Informix, MySql, servera, mreža i hardvera
  • Poželjno iskustvo u radu sa Mikrotik mrežnom opremom
  • Poželjno poznavanje PHP / C# programskog jezika
  • Sposobnost za brzo savladavanje novih tehnologija
  • Spremnost za učenje i posvećenost radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju

Rok za konkurisanje: 29.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Kids Beba doo

    Filozofija koja leži iza stvaranja brenda BEBAKIDS, osnovanog 1989. godine bila je kreirati kompaniju  koja je specijalizovana u proizvodnji i distribuciji  dečije odeće. Sada već tradicijom dugom preko 30 godina zastupljenosti na našem tržištu, BEBAKIDS je pozicioniran kao brend lider u dečijoj modi. BEBAKIDS svojim kupcima pruža visok nivo kvaliteta namenjen deci uzrasta do 14 godina. Kompanija BEBAKIDS je uvek težila da prati svetske trendove stoga BEBAKIDS svojim kupcima nudi i brendove…

    Direktan link do oglasa