Konkurs je istekao.

Saradnik u računovodstvu

Sani Group

Šabac

27.10.2016.

ugovor puno radno vreme

Sani Group

SANI GROUP je kompanija okrenuta tržištu i rezultatima merljivim kroz kvalitet usluge i zadovoljstvo klijenata. Težimo održivom poslovanju koje podrazumeva visoku efikasnost uz pružanje sigurnosti zaposlenja i kvalitetnog radnog okruženja. Smatramo da poslovni uspeh presudno zavisi od naših zaposlenih i stoga je ulaganje u odabir, razvoj i zadržavanje kadrova vrhunski prioritet organizacije. Poštujemo svakog zaposlenog i svakog kandidata za posao.

Zbog stalnog razvoja naše kompanije, imamo potrebu za novim članom tima:

Mesto rada - Šabac, 1 izvršilac

Osnovna zaduženja:

  • Izrada, provera verodostojnosti i knjiženje računovodstveni isprava;
  • Izrada obračun zarada, obračuna cene koštanja gotovih proizvoda i drugih obračuna u cilju utvrđivanja rezulata i vrednosti imovine i obaveza
  • Izrada poreskih prijava i kontrola stanja poreskih obaveza
  • Kontrola evidencija (računovodstvenih, knjigovodstvenih i vanknjigovodstvenih, uključujući i poreske);
  • Asistencija u izradi finansijskih izveštaja
  • Izrada internih izveštaja za potrebe rukovodstva
  • Praćenje propisa

Uslovi:

  • Miniimum IV sss
  • Poznavanje poreskih i računovodstvenih propisa i standarda
  • Poznavanje rada na računaru (MS Windows,MS Office)
  • Iskustvo u radu sa računovodstvenim programima
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu
  • Savesnost u obavljanju poverenih poslova
  • Posvećenost i sklonost ka timskom radu
  • Proaktivnost, inicijativnost i kreativnost
  • Sklonost ka daljem stručnom usavršavanju

Naša kompanija nudi dinamično radno okruženje, odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno napredovanje, te ukoliko smatrate da ispunjavate zahtevane uslove iz konkursa, svoj CV  sa priloženom  fotografijom i motivacionim pismom  možete proslediti elektronskim putem ili na sledeću adresu:

“Sangroup”
Vojvode Putnika 58
15000 Šabac

Sve prijave će se tretirati kao strogo poverljiva dokumentacija.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 27.10.2016.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno, niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, invalidnost, pol, starost,boju kože, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da privredno društvo njegove lične podatke može koristiti u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    Direktan link do oglasa