Konkurs je istekao.

Saradnik u službi finansija i računovodstva

Zlatiborac d.o.o.

Mačkat (Čajetina)

21.06.2018.

ZLATIBORAC D.O.O. BEOGRAD
Mojkovačka 58
11136 Beograd

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Mesto rada: Mačkat, opština Čajetina
Broj izvršilaca: 1

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - ekonomski fakultet
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje engleskog jezika, kao i poslovno-finansijske terminologije
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office), uz napredni nivo znanja Excel-a

Opis poslova:

  • Obavlja sve poslove iz oblasti finansijskog knjigovodstva
  • Vrši knjiženje ulazne dokumentacije, dinarske i devizne
  • Vrši usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Sastavlja IOSe kupaca i dobavljača
  • Vrši knjiženje utrošaka toplog obroka
  • Učestvuje u izradi PPP za kompaniju, vrši pripreme i sprovodi knjiženja za redovan godišnji popis
  • Stara se o urednom prikupljanju celokupne dokumentacije kao osnova za knjiženje i vrši kontrolu primljene dokumentacije i kontrolu ulaznih faktura u smislu Zakona o pdv
  • Vrši korekciju uočenih nepravilnosti u knjiženju poslovnih promena
  • Stara se o odlaganju i čuvanju knjigovodstvene dokumentacije
  • Obavlja knjiženje u poslovnim knjigama analitike i sintetike
  • Vrši obračun amortizacije i revalorizacije osnovnih sredstava
  • Vrši obračun kursnih razlika
  • Kontira i knjiži nastale poslovne promene na sredstvima, izvorima sredstava, rashodima i prihodima
  • Sprovodi internu metodologiju za praćenje troškova u skladu sa Pravilnikom o računovodstvu, učestvuje u izradi periodičnog obračuna i završnog računa
  • Prati propise materijalno-finansijskog poslovanja, ukazuje na propuste i nedostatke
  • Učestvuje u pripremi izrade godišnjih izveštaja
  • Učestvuje u izradi obračuna proizvodnje i stara se o sravnjenju analitičkih evidencija sa glavnom knjigom
  • Obavlja i druge poslove za koje je obučen i kvalifikovan a po nalogu šefa računovodstva

Profil kandidata:

  • Sistematična, precizna i organizovana osoba
  • Izražena preduzimljivost, tačnost i pravovremeno delovanje
  • Izražene logičke sposobnosti i analitičnost u radu
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti
  • Snažne pregovaračke veštine i izražene komunikacijske sposobnosti
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Profesionalni pristup, lojalnost i posvećenost poslu

Zainteresovani kandidati mogu konkurisati popunjavanjem formulara na sajtu infostud.com.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 21.06.2018. godine

    Kompanija „Zlatiborac“ je osnovana 1992. godine, sa idejom da se kroz neprekidnu modernizaciju i primenu savremenih tehnologija, zadrži tradicionalan koncept proizvodnje zlatiborskih suvomesnatih proizvoda. Specifičnost regije i klimatskih uslova sela Mačkat, prirodan proces sušenja mesa na bukovom drvetu, uz primenu jedinstvene recepture, doprineli su da se „Zlatiborac“ izdvoji na tržištu, ne samo Srbije i zemalja u okruženju, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije, već i na inostranim tržištima,…

    Direktan link do oglasa