Konkurs je istekao.

Saradnik za internet prodaju

Univers Co.

Beograd

30.11.2018.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

SARADNIK ZA INTERNET PRODAJU

Beograd

Uslovi:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva,
  • Iskustvo u administriranju internet prodavnice,
  • Napredno poznavanje alata za održavanje sadržaja sajta i CMS rešenja.

Opis posla i zaduženja:

  • Obezbeđivanje funkcionisanja sajta i internet prodavnice,
  • Postavljanje novih modela, slika i opisa,
  • Ažuriranje stanja***,
  • Uklanjanje starih modela i modela kojih nema u ponudi,
  • Osmišljavanje funkcija sajta,
  • Definisanje ciljnih grupa kojima se sajt obraća,
  • Definisanje poruka koje treba preneti svakoj ciljnoj grupi,
  • Davanje predloga modela koje treba istaći,
  • Davanje sugestija za unapređenje funkcionalnosti web sajta i prodavnice,
  • Postavljanje slika na naslovu stranicu,
  • Isticanje adekvatnih modela na naslovnoj stranici,
  • Ažuriranje otvorenih maloprodajnih objekata i tačnih adresa,
  • Postavljanje lokacijske mape za svaku radnju,
  • Kontrola funkcionalnosti sajta, najmanje jednom dnevno,
  • Kontrola funkcionisanja narudžbenica, najmanje jednom nedeljno.

Rok za konkurisanje: 30.11.2018.

    Konkurs je istekao.

    TREF SPORT

    • Milana Rešetara, Beograd, Srbija
    • PIB: 100293738
    • Matični broj: 07926456

    Direktan link do oglasa