Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Mirijevski bulevar 3 Beograd

U cilju daljeg obezbeđenja kontinuiranog i dugoročnog rasta i razvoja kompanije i njenih zaposlenih, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Saradnik za kadrovske poslove

1 izvršilac, ugovor na određeno do povratka sa porodiljskog bolovanja

Opis posla:

  • obračun zarade i naknade zarade
  • obračun i isplata ostalih primanja/troškova/obustva i troškova (regres, prevoz , korišćenje vozila, ugovori van radnog odnosa, angažovanja preko omladinskih zadruga, obrada administrativnih zabrana, sudskih rešenja, kazni)
  • priprema poreskih obrazaca i ostalih relevantnih dokumenata koji se podnose Poreskoj upravi i ostalim državnim institucijama na mesečnom i godišnjem nivou, vođenje evidencije i dokumentacije vezi sa zaradama
  • podnošenje izveštaja u skladu sa zakonskim regulativama i internim regulativama Društva
  • izrada dokumentacije iz oblasti radno pravnih odnosa u skladu sa usvojenom formom dokumenata

Potrebne kvalifikacije:

  • najmanje IV stepen stručne spreme i 1-2 godine radnog iskustva na relevantnim poslovima
  • obavezno znanje obračuna zarade i naknade zarade (poželjno rad u Malom poslovnom programu MPP-2)
  • poznavanje Zakona o radu
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • odlično poznavanje MS Office Paketa

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, zainteresovani ste za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad, stručnu obuku i mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne sposobnosti.

Molimo Vas da CV sa preporukom pošaljete najkasnije do 28.05.2019. godine elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Farmalogist

  • SRBIJA, Beograd, Mirijevski bulevar 3
  • PIB: 100270693
  • Matični broj: 17408933
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.