Konkurs je istekao.

Saradnik za ljudske resurse

Invej a.d.

Beograd

30.03.2018.

Poslovnom sistemu „Invej ad“ iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu u svojoj grani i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebna je ambiciozna, odgovorna i sposobna osoba, spremna za rad u dinamičnom okruženju, na poziciji:

SARADNIK ZA LJUDSKE RESURSE

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti ljudskih resursa
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office i MS Office Vision komponenta)
  • Odlično znanje engleskog jezika (drugi strani jezik je prednost)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Opis posla:

  • Intervjuiše kandidate u selekcijskom procesu
  • Definiše profil kandidata po završetku obrade u selekcijskom postupku
  • Razvija metode i instrumente za selekciju kandidata
  • Unapređuje selekcijske procese i učestvuje u svim aspektima pribavljanja i odabira kadrova
  • Realizuje selekcijske procese kod odabira i zapošljavanja kadrova primenom utvrđenih metoda i instrumenata za selekciju kandidata
  • Prati upravljanje kandidatima
  • Učestvuje u pripremanju i realizaciji oglasa vezanih za potrebu za kadrovima određenih profila
  • Učestvuje u predlaganju i ažuriranju svih promena u organizacionoj strukturi
  • Kreira i ažurira organizacione šeme
  • Izrađuje izveštaje o tekućim projektima i planiranim aktivnostima

Sposobnosti:

  • Izražene komunikacione sposobnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Izražen osećaj za odgovornost, analitičnost i sistematičnost u radu

Rok za konkurisanje: 30.03.2018.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa