Konkurs je istekao.

Saradnik za računovodstvo - knjigovođa

Modulor d.o.o.

Beograd

29.09.2022.

Modulor d.o.o. Beograd je građevinska kompanija koja se dugi niz godina zasluženo nalazi na jednoj od vodećih pozicija u oblasti projektovanja i izvođenja građevinskih radova u regiji. Još od svog osnivanja 1992. godine posvećena je pružanju vrhunske usluge, kvalitetnih, bezbednih i održivih inženjerskih rešenja, uz poštovanje ugovorenih rokova. Uspešno smo realizovali više od 500 projekata u Srbiji i inostranstvu. Kompanija je regulisana od strane Royal Institution of Chartered Surveyors i posluje u skladu sa globalno priznatim etičkim i profesionalnim standardima.

Zapošljavamo preko 250 saradnika iz zemlje i inostranstva, a naš projektni tim trenutno broji više od 35 diplomiranih inženjera različitog profila, sa članstvom u međunarodnim strukovnim asocijacijama (APM i RICS). Kontinuiranim ulaganjem u razvoj znanja i veština stvaramo profesionalne i kompetentne stručnjake u različitim oblastima poslovanja.

Trenutno smo u potrazi za novim saradnikom na poziciji:

SARADNIK ZA RAČUNOVODSTVO - KNJIGOVOĐA

Opis posla:

Ÿ  Prati zakonske propise u skladu s računovodstvenom politikom, MRS i MSF i odgovorna je za njihovu primenu u računovodstvu poslodavca;

Ÿ  Vrši obračun zarada i ostalih ličnih primanja zaposlenih po ugovoru o radu (kao i ugovoru o dodatnom radu, ugovoru o delu, autorski honorar), zakup od fizičkih lica obračun dividende, itd.

Ÿ  Vrši obračun bolovanja do 30 dana i preko 30 dana, obračun bolovanja za zaposlene koji koriste pravo na porodiljsko odsustvo i odstustvo sa rada radi nege deteta;

Ÿ  formira blagajnički dnevnik, vrši unos blagajne i sastavlja blagajnički izveštaj;

Ÿ  Vrši elektronski platni promet;

Ÿ  Kontira  i knjiži poslovnu dokumentaciju (finanijsko i robno knjigovodstvo, glavna knjiga, blagajna, lični dohoci i dr.) i njihovu usklađenost sa računovodstvenom politikom firme, i zakonskim regulativama i normativima;

Ÿ  Vrši knjiženje i kontrolu ulaza materijala (faktura) i praćenja datih avansa;

Ÿ  Vrši knjiženje i kontrolu izlaznih računa i praćenje primljenih avansa;

Ÿ  Izdaje, overava i knjiži knjižna zaduženja/ odobrenja i izjavu o kompenzaciji;

Ÿ  Vrši obračun troškova po mestu nastanka, odnosno po gradilištu i vođenje kontrole zaliha materijala po mestu troška-gradilištu (skladišno poslovanje);

Ÿ  Vrši knjiženje i evidenciju osnovnih sredstava;

Ÿ  Vrši knjiženja domaćeg i deviznog platnog prometa (uvoz, izvoz, naplata, plaćanje i sl.);

Ÿ  U skladu s Zakonom o PDV-u, vrši knjiženje i evidenciju PDV-a, formiranje PDV prijave i ostale prateće dokumentacije;

Ÿ  Vrši kontrolu knjigovodstvenih  kartica dobavljača i kupaca kako domaćih, tako i ino i učestvuje u njihovom usaglašavanju i  sravnjenju ukoliko je neophodno (IOS-i);

Ÿ  Učestvuje u pripremanju finansijskih izveštaja, izveštaja interne revizije i kontrole;

Ÿ  Vrši arhiviranje dokumentacije;

Ÿ  Sastavlja mesečne izveštaje obaveza i potraživanja Društva na zahtev Šefa Službe za računovodstvo;

Ÿ  Izrađuje i ostale zveštaje potrebne za praćenje rezultata poslovanja na zahtev Šefa Službe za računovodstvo, Direktora Sektora za finansije i računovodstvo i Izvršnog direktora;

Ÿ  Brine o razvoju brenda Modulora i kao poslodavca i kao poslovnog partnera;

Ÿ  Podnosi izveštaj o svom radu Šefu Službe za računovodstvo ;

Ÿ  Obavlja i druge slične poslove po nalogu Šefa Službe za računovodstvo i Direktora Sektora za finansije i računovodstvo.

Od kandidata očekujemo:

Ÿ  Poznavanje gramatike srpskog jezika;

Ÿ  Poznavanje engleskog jezika;

Ÿ  Odlično poznavanje rada u Office paketu, naročito u Excelu.

Ÿ  Iskustvo na sličnim poslovima.

Nudimo mogućnost rada u stabilnoj kompaniji sa odličnom perspektivom razvoja na inostranim tržištima, rad u stručnom i profesionalnom timu, te dinamičnom poslovnom okruženju, sa velikim potencijalom za lični i profesionalni rast, i razvoj karijere. Izabrani kandidati će proći različite edukacije i treninge sa ciljem kvalitetnog uvođenja u posao.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom. Svi podaci biće arhivirani u bazi podataka poslodavca i biće dostupni samo saradnicima u HR procesu.

Prijave možete slati elektronskim putem. U proces selekcije će biti uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uslove, a svi kandidati koji prođu administrativnu selekciju biće obavešteni o krajnjem ishodu.

Konkurs je istekao.

Modulor doo

  • Nikolaja Saltikova 61 11283 Zemun, Beograd, Srbija
  • PIB: 100829676
  • Matični broj: 06042902

Direktan link do oglasa