Konkurs je istekao.

Saradnik/Saradnica u odeljenju za IFRS

MK Group

Beograd

20.04.2019.

MK Group je jedna od vodećih holding kompanija u Srbiji i jedna od većih vertikalno integrisanih poljoprivrednih kompanija u Evropi. U više desetina preduzeća MK Group na stalnim, honorarnim i sezonskim poslovima angažuje oko 7.000 ljudi.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

SARADNIK/SARADNICA U ODELJENJU ZA IFRS

 - Mesto rada: Beograd -

Opis posla:

  • Učestvuje u izradi procedura i pravilnika za delokrug rada IFRS Odeljenja;
  • Prikuplja, obrađuje i analizira podatke i dokumentaciju u cilju sprovođenja procesa IFRS konsolidacije;
  • Izrađuje pomoćne evidencije i tabele za sprovođenje procesa IFRS konsolidacije;
  • Učestvuje u sastavljanju pojedinačnih i konsolidovanih finansijskih izveštaja u skladu sa IFRS;
  • Priprema i analizira redovne (mesečne, kvartalne, polugodišnje i godišnje) i vanredne izveštaje i konsolidovane izveštaje o rezultatu poslovanja članica sistema;
  • Sarađuje sa revizorskim i konsultantskim kućama;
  • Redovno prati relevantne propise i zakonske akte i aktivno radi na njihovoj implementaciji u svakodnevnom poslovanju.

Uslovi:

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) društveno-humanističkih nauka i drugih vrsta
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na personalnom računaru
  • Poznavanje engleskog jezika

Rok za konkurisanje: 20.04.2019.

    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa