Konkurs je istekao.

Savetnik za upis

Osnovna škola Savremena

Beograd

24.10.2019.

Srednja škola za informacione tehnologije (ITHS) je prva obrazovna ustanova u Srbiji u kojoj učenici, zahvaljujući modernoj, efikasnoj i pre svega interaktivnoj nastavi, prilagođenoj potrebama, sposobnostima i interesovanju učenika, postaju IT tehničari kakve traži savremeno društvo. Osim stručnih znanja iz ove oblasti, učenici stiču i kvalitetno opšte obrazovanje.

Zbog razvoja novih programa koje naša ustanova planira, potrebni su nam predavači koji poseduju sve kvalitete zbog kojih će đacima biti uzori, dovoljno posvećeni i motivisani da kod svakog učenika ponaosob podstiču želju za učenjem, razvojem i napredovanjem.

Tražimo motivisane i profesionalne kandidate za radno mesto:

(Zemun, Novi Beograd, Beograd)

Kao savetnik za edukaciju, bićete prva osoba s kojom će budući polaznici stupati u kontakt i od koje će dobijati prve informacije o našim edukativnim programima.

Zaduženja i odgovornosti:

  • komunikacija s klijentima;
  • pružanje informacija o edukativnim uslugama putem telefona i imejla i na sastancima s klijentima;
  • savetovanje pri upisu;
  • pregovaranje o uslovima upisa;
  • briga o zadovoljstvu klijenata uslugom;
  • obrada prijava za upis;
  • priprema i sklapanje ugovora;
  • vođenje evidencije o klijentima.

Kvalifikacije i veštine:

  • iskustvo na poslovima koji su u vezi sa direktnom komunikacijom s klijentima;
  • odlične komunikacione veštine – u ličnom kontaktu, razgovoru telefonom i poslovnoj korespondenciji;
  • odlične prezentacione veštine, ubedljivost i samopouzdanje u nastupu pred klijentom;
  • sposobnost efikasnog zaključivanja dogovora s klijentima;
  • sposobnost lične organizacije i koordinacije pri različitim radnim zadacima;
  • preuzimanje inicijative i pozitivan stav prema poslu, obavezama i zadacima.

Potrebni dokumenti:

  • CV;
  • motivaciono pismo;
  • skenirana diploma o stečenoj stručnoj spremi;
  • pismo preporuke, nagrade, pohvale i slični dokumenti (ukoliko su dostupni).

Benefiti:

  • rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju, koje se neprekidno razvija;
  • nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima;
  • mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja.

Mi se bavimo jednom od najlepših delatnosti na svetu: radimo sa mladim ljudima, budućim liderima ovog sveta, i pomažemo im da ostvare uspeh u životu. Zato tražimo ljude koji su prirodno gostoljubivi, koji su pozitivni, energični i ljubazni. Ako ste takvi, mi možemo raditi zajedno.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa motivacionim pismom do 24.10.2019. elektronskim putem.

Pozvaćemo na razgovor samo kandidate koji zadovoljavaju navedene kriterijume!

Više o Srednjoj školi za informacione tehnologije možete videti na veb-sajtu: www.iths.edu.rs.

    • Omladinskih brigada br. 86, Beograd, Srbija
    • PIB: 110906515
    • Matični broj: 17914308

    Direktan link do oglasa