Konkurs je istekao.

Šef carinskog magacina

Opposite fashion d.o.o.

Beograd

07.03.2020.

Opposite Fashion d.o.o. je modno orijentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obuće i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE".

Zbog povećanja obima posla tražimo kandidate za poziciju:

Beograd

Opis posla i odgovornosti:

  • Odgovoran je za kvalitet celokupnog rada, disciplinu i stanje u carinskom magacinu – (prijem, skladištenje, čuvanje, izdavanje, evidencija i izveštavanje)
  • Koordinira rad sa odeljenjem logistike, nabavke i prodaje
  • Organizuje utovar i istovar predmeta skladištenja na utovarno-istovarnom mestu
  • Odgovoran je za fizičko stanje i izdavanje svih artikala koji su primljeni u magacin
  • Organizacija i sprovođenje pravilnog prijema i otpremanja robe
  • Upravljanje viljuškarom i paletarom
  • Briga o zalihama u magacinu
  • Sprovođenje internih procedura
  • Motivacija i edukacija zaposlenih u okviru svog tima
  • Kontrola prijema i isporuke robe
  • Optimizacija skladišnog prostora i predlaganje mera za unapređenje procesa
  • Vršenje popisa robe u magacinu najmanje dva puta, a po potrebi i više puta godišnje
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu direktora

Profil kandidata:

  • Pouzdana i odgovorna osoba
  • Razvijene organizacione veštine
  • Kooperativna osoba, prilagodljiva u timskom radu
  • Dinamična i snalažljiva osoba

Uslovi:

  • 2 godine iskustva na poslovima organizacije i vođenja magacina
  • Vozačka dozvola

Rok za konkurisanje: 07.03.2020.

    • Batajnički drum 23, Beograd, Srbija
    • PIB: 108739216
    • Matični broj: 21058165

    Direktan link do oglasa