Konkurs je istekao.

Šef gradilišta - pripravnik

Emerald Hill d.o.o.

Novi Sad

01.02.2019.

ugovor puno radno vreme

DOO „EMERALD HILL“ NOVI SAD, raspisuje oglas
za prijem u radni odnos jednog izvršioca za obavljanje poslova:

Šef gradilišta - u svojstvu pripravnika

Novi Sad

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme građevinske struke, sa ili bez iskustva.

Opis poslova radnog mesta:

  • Neposredno rukovodi procesom proizvodnje na gradilištu,
  • Izvodi radove po nalogu odgovornog izvođača radova i prema rasporedu koji isti formira, a u njegovoj odsutnosti odlučuje sam,
  • Kontaktira sa nadzornim organom i odgovoran je da se svi radovi izvode po tehničkim propisima i po dokumentaciji na osnovu koje je izdata građevinska dozvola, odnosno glavnom projektu u skladu sa važećim propisima,
  • Vrši snimanje izvedenih radova i informiše odgovornog izvođača radova o uslovima izvršenja poslova i zadataka,
  • Organizuje gradilište na način kojim će se obezbediti pristup lokaciji, kao i nesmetani saobraćaj i zaštita okoline za sve vreme trajanja gradnje,
  • Dužan je da obezbedi sigurnost objekta, lica koja se nalaze na gradilištu i okolini (susedne objekte i saobraćajnice),
  • Stara se o pravilnoj primeni pravilnika o zaštiti na radu, radnika i lične zaštite,
  • Vodi evidenciju časova za radnike radi sastavljanja radnih naloga i obračuna radnih naloga za zaposlene tehničkom sektoru,
  • Radi obavljanja poslova mora da poznaje upotrebu svih građevinskih normi, čitanje projekata i tehničke dokumentacije i pravilnika o zaštiti na radu,
  • Svakodnevno izveštava odgovornog izvođača radova o problemima na gradilištu,
  • Prima materijal na gradilište, kontroliše kvalitet i količinu materijala,
  • Blagovremeno obaveštava odgovornog izvođača radova o stanju zaliha materijala na gradilištu,
  • Kontroliše rad kooperanata (u smislu kvaliteta i dinamike radova),
  • Kontroliše količine radova kooperanata – građevinsku knjigu,
  • Može se zadužiti materijalno sa osnovnim sredstvima, materijalom i sitnim alatom za gradilište na kom radi,
  • Izveštava odgovornog izvođača radova o ispravnosti osnovnih sredstava na gradilištu,
  • Vodi evidenciju broja zaposlenih na gradilištu,
  • Stara se o kvalitetu i redovnom uzimanju uzoraka za ugrađeni materijal koji podleže atestiranju,
  • Kontroliše rad čuvara na gradilištu,
  • Pri izvršavanju svojih poslova odgovoran je odgovornom izvođaču radova, tehničkom direktoru i direktoru Društva za: raspored radnika na poslovima i radnim zadacima na gradilištu, racionalno izvođenje građevinskih i zanatskih radova, kvalitet izvedenih radova, pravilnu upotrebu mašina na gradilištu, pravilnu upotrebu i održavanje osnovnih sredstava sa kojima je zadužen, prekomerno potrošeni materijal i nestanak sitnog alata sa kojim je zadužen.
  • Za svoj rad neposredno odgovara odgovornom izvođaču radova na čijem gradilištu je raspoređen.

Za kandidate je poželjno da poseduju vozačku dozvolu B kategorije.

Prijave na oglas podneti najkasnije do 01.02.2019. godine, na adresu:

DOO „EMERALD HILL“ NOVI SAD,
Novi Sad, ul. Bulevar vojvode Stepe br. 52

ili elektronskim putem.

Kontakt telefon: 021/382-9920.

    Konkurs je istekao.

    DOO EMERALD HILL NOVI SAD

    Višedecenijsko iskustvo i preko 100.000 m² izgrađenog stambenog i poslovnog prostora na domaćem tržištu su garancija kvaliteta naše buduće gradnje. Naše nekretnine Novi Sad čine lepšim jer je građevinarstvo ono u čemu smo najbolji. Poseban akcenat stavljamo na izgradnju nekretnina sa visokim stepenom energetske efikasnosti. Širimo ekološku svest u sferi stanovanja tako što koristimo opremu i materijale koji maksimalno štede energente koji su biorazgradivi i pogodni za reciklažu.

    Direktan link do oglasa